Yunusemre’de KEP ve EBYS ile Gelen Başarı

``Artık Tüm Kurum Personelimiz FlexCity® Kullanıcısı Oldu``

Yunusemre Belediyesi

Yunusemre Belediyesinde devam eden FlexCity® projesi Genel Müdürümüz Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ tarafından ziyaret edilmiştir. Ziyarette proje planı incelenmiş, proje ekibi ve kurum yöneticileriyle toplantılar yapılmıştır.

Toplantılarda Bilgi İşlem ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn. Hüseyin BAYIK ve Özel Kalem Müdürü Sn. Mustafa IRMAK Universal tarafından geliştirilen yazılımlar ile oluşan değişimi ve değişimin yarattığı avantajları aktardılar.

Sn. Hüseyin BAYIK Kayıtlı Elektronik E-posta’ya geçilmesinin üzerinden henüz 3 haftalık bir süre geçmesine rağmen 700’den fazla imza atıldığını ve bununda iş yoğunluğunun açıkça görülmesini sağladığını belirtti. Her imzanın kontrol süreci baz alındığında zamandan inanılmaz tasarruf sağlandığını, kağıt israfının ortadan kalktığını ve buna bağlı olarak iş akışının zaman ve mekan kavramından bağımsız olarak sürdüğünü dile getirdiler.

Sn. BAYIK uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü ile  tüm birimlerin hızlıca sürece entegre olabilmesi ve alışmasının memnuniyetini yaşadıklarını dile getirdiler. Mevcut EBYS kullanıcılarına 60 kullanıcı daha eklenerek personellerin de belge dolaşımında etkin kullanılmasını, bu sayede istek ve dilekçelerin daha hızlı sonuçlanabileceğine inandıklarını belirttiler.

Özel Kalem Müdürü Sn. Mustafa IRMAK ise EBYS’den duydukları memnuniyeti “Gelişen teknolojiye uyum sağlamak adına  önemli bir adım atarak EBYS’ye geçtiklerini, bu sayede bürokrasinin azalarak işlemlerin daha hızlı ilerlediğini ilk günden itibaren fark edebildik” diyerek aktardılar. Elektronik ortamda belgeleri daha hızlı inceleyebilmenin getirdiği kolaylıkları; kalan zaman ve enerjilerini diğer işlere dağıtarak yaşadıklarını belirttiler. Sn. IRMAK, Kayıtlı Elektronik Posta ile kağıt israfının önüne geçerek hem kırtasiye hem de postalama maliyetlerinin azaltılmasının da önemli bir avantaj olduğunu, artık tüm kurum personelinin FlexCity kullanıcısı olduğunu aktararak sözlerini sonlandırdılar.

Sn. Hüseyin BAYIK ve Özel Kalem Müdürü Sn. Mustafa IRMAK‘a değerli vaktini ve yorumlarını paylaştığı için teşekkür ederiz.

KURUM BİLGİLERİ

yunusemre
Yunusemre Belediyesi
Manisa
Uygulanan Ürün / Hizmet

GÖRÜŞÜLEN YETKİLİLER

mi-100x100

Özel Kalem Müdürü
Sn. Mustafa IRMAK

hb-100x100

Bilgi İşlem ve Halkla İlişkiler Müdürü
Sn. Hüseyin BAYIK

Benzer Yazılar