Ebis Emlak Bilgi Sistemi

Taşınmazlarınız artık daha değerli...

Emlak Bilgi Sistemi

Artık Emlaklarınızı Gerçekten Yönetebileceksiniz

EBİS, kurumunuzun sahip olduğu ya da ilgilendiği taşınmazları yönetmek için tasarlanmış web tabanlı uzman bir uygulamadır. Süreç temelli yapısıyla, iş sürekliliğini sağlamaya yönelik önemli bir avantaj ortaya koymaktadır. Kurumunuza ait olan taşınmazların bir gelir kalemi olarak değerlendirilmesi, tahsis edilmesi, kamulaştırılması, halka hizmet özelliği kazandırılması sağlanmaktadır.

ebis
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Sözleşme ve Tahakkuklar Otomatik

Kira Sözleşmelerinin taşınmaz, kiracı, kira şartları bilgilerine dayanarak otomatik olarak oluşturulduğu, taşınmazların işgal edilmesi sonucunda yapılacak olan dosya işlemleri, tespit işlemleri, tebliğ işlemleri, tahakkuk işlemleri, tahliye işlemlerinin yürütülebildiği uygulamadır.

Değer Haritası

Değerleme modülü, komisyonların bölge emsallerini ve çevresel etkenleri analiz edebilecekleri, kira, ecrimisil, satış değerlerini girilebildikleri ve görüntüleyebildikleri bir uygulamadır.

Kamulaştırma İşlemleri

Kamulaştırma modülü acele kamulaştırma, kamu ve şahsa ait mülklerin kamulaştırılması işlemlerinin yapıldığı uygulamadır. Bu işlemler için gereken sicil bilgileri, tapu bilgileri, malik ve varis bilgileri entegrasyonlar ile sistemlerden otomatik getirilerek kamulaştırma süreçlerinin eksiksiz izlenebilmesi sağlanmaktadır.