Çağrı Merkezi Uygulaması

Çağrı Merkezi

En Etkili İletişim Kanalınız
2007 yılında Kamu alanında Türkiye’de ilk Çağrı Merkezi yazılımını projelendirerek yerel yönetimlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir uygulamayı hayata geçirmiştir. Bu uygulama talep yönetiminin yanı sıra kurumu her türlü konu için arayan vatandaşlara hizmet verebilmek amacı ile tasarlanmıştır. Profesyonel bir Çağrı Merkezinin tüm dinamiklerini kurum kültürüne uygun olarak dizayn ederek Kurumsal İletişimin standartlarını oluşturmuştur.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Arayan Kişiyi Tanıyabilme Özelliği

Vatandaş memnuniyetini sağlamanın 1. Kuralı samimiyettir. Samimiyeti sağlamak için Çağrı Merkezini arayan vatandaşı ismi ile karşılamak çözüm bulmak için kurumu arayan vatandaş açısından güven ve samimiyet ifade eder.

Çağrı Takip Özelliği

Birimlere istek, şikayet veya öneri olarak gelen çağrılar Çağrı Merkezi Uygulaması üzerinden iş emrine dönüştürülür. İş türleri birimlerdeki ilgili kullanıcılar ile eşleştirilerek talebin birim içerisinde doğru kişiye ulaştırılması sağlanır.

Entegrasyonlar

Günümüz teknolojilerini entegrasyonlar ile birbirine bağlamayı ve kurum ile vatandaş arasında iletişimi, iş takibini ve iş sonuç durumlarını farklı kanallardan oluşturan bir yapı tasarlanmıştır. Bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak, güncelliği sağlamak amacı ile çeşitli entegrasyonlara açık bir uygulama olarak kullanıma hazırlanmıştır.