Akıllı Kapı

Akıllı Etiketler ile Kapıları Akıllandırın.

Akıllı Kapı

Akıllı Etiketler ile Kapıları Akıllandırın.
Akıllı cihazlarla hayatımızın daha kolaylaşabildiğini görünce bizde ilçeniz neden daha akıllı hale gelmesin diyerek bu projeyi düşündük. İlçenizdeki bütün bina ve bağımsız birimler tek tek Ulusal Adres Veri Tabanı kodları esas alınarak etiketleniyor. Mükellefler kapılarında bulunan etiketler üzerindeki QR kodlar sayesinde akıllı cihazlarından belediye hizmetlerine anında erişebiliyor.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Akıllı Cihazlarla Uyumlu

Qr kod okuyabilen bütün cihazlardan belediye hizmetlerine erişim mümkündür. Bu sayede hem vatandaşlar hem de personeller akıllı cep telefonlarından anında belediye servisleriyle iletişim kurabilmektedir.

Sahada Denetim İşleri Kolaylaştı

Sadece mükellefler değil personelleriniz denetim işlemleri sırasında ilgili kod sayesinde bilgilere doğrudan erişip kontrollerini daha hızlı yapabilirler.

Şeffaf ve Hızlı Belediyecilik

Mükelleflerin size taleplerini daha hızlı iletebildiği ve sizin vergiyi etkileyen unsurları paylaşabildiğiniz bu uygulama ile mükellefler hem size daha rahat ulaşabiliyor hem de kayıtlarınızı onlara açarak şeffaf olduğunuzu gösterebiliyorsunuz.