Universal Yazılım

Evrensel araçlarla sektörlere özel, uzman ve "akıllı" çözümler...

Hakkımızda

Universal Yazılım, 1990 yılında İstanbul`da kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana kentlerin yönetimine ve belediyelere yönelik projeler hazırlamakta ve faaliyet göstermektedir. Bugün itibarı ile bir çok yerel yönetime hizmet veren kuruluşumuz bu hizmeti, alanlarında eğitimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Universal, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini tamamen kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve müşteri ile aracısız iletişim kurmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne portföyünde yer alan müşteri sayısının artması ve müşterilerinin profili Universal’i, faaliyet gösterdiği alanda önemli bir konuma getirmiştir. Firmamızın çalışma prensipleri belediyelere müşteri olarak değil, iş ortağı olarak yaklaşma anlayışı taşımaktadır. Her zaman ‘Yerinden Destek’ ilkesi ile hareket eden Universal, uzman kadrosu ve yenilikçi vizyonu ile sektörünün önde gelen firması olarak faaliyetlerine devam edecektir.

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

“Universal Felsefesi; “Kesintisiz Yönetim”
Felsefemiz veriye, teknolojinin sağladığı olanaklarla her yerden erişimi ve bu teknolojileri kullanarak işlemini yapmayı ifade eder. Verinin üretiminden sunumuna kadar geçen tüm döngü içerisinde kullanıcı arayüzleri ne olursa olsun aynı veriye yetkileri dahilinde ve ihtiyaç duyulduğunda erişebilmeliyiz.

Aynı şekilde şehri bir bütün olarak ele alıp, şehrin altındaki ve üstündeki tüm varlıkları ortak bir döngüde değerlendirerek ihtiyaç duyulan her yerde sunmayı ve işlem yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yazılımlar üretmeyi hedeflemekteyiz.

Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ

Ekibimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Gül ÖZYİRMİDOKUZ
Koordinatör
Adnan ÖZYİRMİDOKUZ
Bilişim Çözümleri - Genel Müdür
Umut ZAİM
Enerji ve Altyapı - Genel Müdür Yrd.
Beslan ÇELİKCAN
Yazılım Müdürü
Murat ÖNGÜDÜ
Kurumsal Yazılım Mimarı
Doğan ERDOĞAN
Finans Sorumlusu

Bilişim Çözümleri

Çözümlerimizle yanınızdayız…

Universal Bilişim Çözümleri belediye ve kamu kurumları için uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile  çözümler sunmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren şirketlerimizle birçok konuda yazılım çözümleri sunmaktayız. 

Bizi Takip Edin

Sosyal ağlarda duyuru ve haberlerimizi takip edebilirsiniz.