Universal Yazılım

Evrensel araçlarla sektörlere özel, uzman ve "akıllı" çözümler...

Hakkımızda

Universal, 1990 yılında İstanbul’da kurulmuş, bağımsız bir yazılım üreticisidir. Kuruluşundan beri sektörlere özel çözümler üretmeyi hedef olarak seçmiştir. Yüzlerce çalışanı ile Bakanlık onaylı ArGe Merkezi olarak İstanbul/Ataşehir de faaliyet göstermektedir. Kurumsal çözümler konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, Uygulama Geliştirme, Projelendirme, Proje Yönetimi, Yerinde Destek, Danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Bugün itibarı ile birçok kurumsal müşteriye hizmet veren kuruluşumuz, bu hizmeti, alanlarında eğitimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Universal, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini tamamen kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve müşteri ile aracısız iletişim kurmaktadır. “Kesintisiz Yönetim” felsefesini amaçlayan kurumsal çözümleri ile birçok sektöre “Akıllı Çözümler” sunmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Universal Felsefesi; Sektöre Özel Akıllı ve Sürdürülebilir Çözümler
Universal'de saygınlığın, güvenilirliğin ve her adımda sorumlu davranmanın gerekliliklerini yerine getirdiğimiz bir kültüre sahibiz. Paylaşmaktan gurur duyduğumuz ortak değerlerimiz ve bu değerlerin bizlere sunduğu ortak kazanımların ışığında faaliyet gösterdiğimiz alanlarda fark yaratıyoruz.

Universal’in bu kültürüne uygun davranmak; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplum nezdinde, güçlü Universal itibarını korumak adına bizlerin ortak sorumluluğudur. Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen Universal, profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermez.

Kurumsal sorumluluklarımızı ve deneyimizi, ürettiğimiz çözümlere ve sunduğumuz hizmetlere yansıtarak, müşterilerimizin kendi hizmet alanlarındaki müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz. Universal, günümüzün yoğun rekabet koşullarında sürekli bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, otuz yılı aşkın süredir, iş süreçlerini kısaltacak, işlem sayısını artıracak “Kesintisiz” ve “Akıllı” çözümlerin kullanılmasını sağlayacak uçtan uca çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Sunduğu entegre çözümlerle; kuruluşlara, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunar.

Bizler, Universal olarak sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceği inancını rehber edinerek çalışmakta, rekabetçi çözüm üretmekteyiz.

Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ

Bilişim Çözümleri

Çözümlerimizle yanınızdayız…

Universal Bilişim Çözümleri belediye ve kamu kurumları için uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile  çözümler sunmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren şirketlerimizle birçok konuda yazılım çözümleri sunmaktayız. 

Bizi Takip Edin

Sosyal ağlarda duyuru ve haberlerimizi takip edebilirsiniz.

www.uni-yaz.com web sitesi Universal Yazılım tarafından yönetilmektedir.