GAÇ Danışmanlığı

Gelir Arttırıcı Çalışmalarınızı da etkin bir hale getirmek ister misiniz?

GAÇ Danışmanlığı

Gelirlerinizi Etkinleştirin…
GAÇ projelerini mevzuat ve kanun bilgisi haricinde, sahada tespit işlemleri, verilerin doğru şekilde sisteme girilmesi, fotoğraf aktarımları aklınıza gelmeyecek pek çok sorunla sizi karşı karşıya bırakabilir. Sorunlar karşınıza çıktığında bazen geri dönmek size çok büyük kayıplara sebebiyet verebilir. Bu yüzden danışmanlık almanız sizi çok daha ileriye taşıyacaktır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Universal Tecrübesi

Yaklaşık 12 yıldan beri sayısız saha projesi yaparak yaşanmışlıklardan edinilen tecrübe ile sizi haftalarca oyalayabilecek sorunlarla karşılaşmadan çözme imkanına sahip olacaksınız.

Eğitimler

Tecrübeli personellerimiz sayesinde kendi personeliniz hem proje hakkında hem de mevzuat hakkında eğitimler alacak. Danışmanlık bittiği zaman projeyi kurum içinde sürdürebilir hale geleceksiniz.

Raporlama

Hangi sokakta hangi personelin çalıştığından tutun hangi mahallede hangi iş kaleminin ne kadarının bittiğine kadar pek çok raporlama alınabilmektedir.