Chat Bot Uygulaması

Chatbot Uygulaması

Yapay Zeka Dönemi Başladı…
Chatbot uygulaması sayesinde belediyecilik hizmetlerini sosyal medyada (Facebook Messenger, Whatsapp vb.), kurum web sayfanızda ve bir çok iletişim kanalında kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Yazılıma kurumunuza özel tanımlanarak kurulumu yapılan sistem, yapay zeka sayesinde kendini geliştirerek vatandaş memnuniyetini arttıracaktır.

ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Sosyal Medyanın Aktif Kullanımı

We Are Social 2018 Türkiye’de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformları İstatistiklerine göre Türkiye’de 51 Milyon aktif sosyal medya kullanıcı bulunmaktadır. Sosyal medyanın bu denli aktif kullanıldığı bir ortamda Chatbot uygulamaları da tercih edilen iletişim araçları olacaktır.

Vatandaş (Müşteri) Memnuniyeti

Vatandaşın çok sık başvurduğu işlem türlerine ait iş akışları Chatbot sayesinde gerekli yönlendirmeler doğru bir şekilde yapılarak talebin hızlı şekilde karşılanması sağlanmaktadır. Bu durum vatandaşın (müşterinin) kurumda işlerini daha hızlı olarak çözümlemesini sağlamaktadır.

Esnek ve Kişiselleştirilebilir

Her kurumun kendi ihtiyaçları doğrultusunda iş adımları tanımlanabilir, güncellenerek geliştirilebilir. Bu sayede kurum ihtiyaçlarına göre süreçler oluşturulabilir.