e-Masa (EBYS ve Süreç Yönetimi)

e-Masa (EBYS)

Tüm Süreçleri Birleştirin…
EBYS uygulamasının tüm özelliklerini barındırmasının haricinde, iş ve süreçlerinizi zaman ve mekandan bağımsız yönetmenizi sağlayan bir platformdur. Tasarım aşamasından başlayarak gelişiminin her aşamasında “İşi yönetmek” üzere tasarlanmış ve bu amaçla gereken araçları uyarlayarak kullanıcılarına sunmayı hedeflemiştir. Tüm kurum çalışanlarını kullanıcı olarak kabul eden E-Masa uygulaması ile uçtan uca kesintisiz bilgi ve iş akışı sağlanmaktadır.
Evrensel BPMN2 süreç akış standardını destekleyen e-masa uygulamamız, web tabanlı süreç ve elektronik form tasarım araçlarını içerisinde bütünleşik olarak bulundurmaktadır. Süreçlerin her adımında üretilen dökümanları otomatik olarak etiket bilgileri ile gelişmiş arşiv çözümümüzün veri tabanında saklar.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

İş Yönetimi

İş süreçlerini dijital ortama taşır ve süreç odaklı iş yapma anlayışı kazandırır. Minimum kod yazımı ile ihtiyaçlar giderilir.

Entegrasyonlar

Kurumsal uygulamalarınızla ve KEP ile kolayca entegre edilebilmektedir. TSE 13298 Belge Yönetim Standartlarına uygundur. Nitelikli e-İmza ve Mobil İmzayı destekler.

TS ISO/IEC 25051: 2015 Madde 5.1’e uygun hazırlanmış ürün tanıtmalığı indirmek için tıklayın

Kağıtsız - Doğa Dostu Belediyecilik

Üretilen tüm belgeler elektronik ortamda üretildiğinden fazla ve gereksiz kağıt kullanımını azalır. Belgeler Elektronik arşiv ile saklanabildiğinden arşivleme sorunu yaşanmamaktadır.