Ulaşım Araç Tahsis Modülü ile Sağlanan Başarı Hikayesi

DincerOner

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Planlama Daire Başkanlığı tarafından gelen talepler doğrultusunda geliştirilen ve FlexCity Akıllı Şehir Yönetim Platformu’na eklenen “Ulaşım Araç Tahsis Çözümü” hızlı bir şekilde devreye alındı ve kullanılmaya başlandı. Sunulan çözümün neden talep edildiği, sağladığı kolaylıkları ve avantajlarını, uygulamanın kullanıcılarından Ulaşım ve Planlama Dairesi Personeli Sn. Dinçer ÖNER anlattı.

Sn. Dinçer ÖNER, uygulamanın iş akışında hız ve zaman kazandırdığını, daha önce imza akışının odalar arasında evrak dolaştırarak gerçekleştiğini, şimdi ise kesintisiz iş ve belge akışı ile Elektronik/Mobil İmza sayesinde sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasının sağlandığını belirtti.

SMS özelliği ile vatandaşa işlemlerinin durumları hakkında bildirim yapılabildiğini ve vatandaştan da bu özellikten dolayı olumlu geri bildirimler almanın kendilerini mutlu ettiğini ifade ettiler.

bhlogoKayseri Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile birlikte analiz edilen FlexCity Ulaşım-Araç Tahsis Modülü ile hem belediye hem de vatandaş tarafında memnuniyet sağlamıştır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Akıllı şehir yolunda işlem kapasitesini ve uygulama platformunu geliştirerek yeni özellikler eklemeye devam etmektedir. Bu konuda kendilerine sunduğumuz Platform ve çözümlerden dolayı Universal olarak mutluluk duymaktayız. Kayseri Büyükşehir Belediyesine şirketimize duydukları güvenden ve bize sağladıkları diyalog tabanlı, üretken çalışma ortamı ve anlayışı için teşekkür ederiz.

Benzer Yazılar