Samsun Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları – Başarı Hikayesi

``Sistemin Çözemediği Bir Sorunumuz Olmadı``

1
Samsun Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Sn. Çetin KAHVECİ 6 yıldır kullanılmakta olan Universal İnsan Kaynakları modülü ile yaşadıkları avantajları ve kolaylıkları bizimle paylaştı. Modülün getirdiği faydaların kolaylıkla fark edilebildiğini belirterek sözlerine başlayan Sn. KAHVECİ hazırlanan yönetici ekranları sayesinde her yerden ve yetkisi olan herkes tarafından tüm personel hareketleri ve işlemlerini takip edebildiklerini aktardı.

Personel izin işlemlerinin otomatize edilmesi ve takip edilebilmesi, tüm personel hareketlerinin (özlük ve tahakkuk) izlenebilir hale gelmesi gibi işlemlerin artık kolaylıkla yapılabildiğini, personel tarafında E-Bordro uygulaması ile bordro dökümü almadan da maaşlarını öğrenme ve izleme olanağı sağlandığını ve işlemlerin sorunsuz ilerlediğini belirttiler.

Sn. Çetin KAHVECİ kıdem ve terfiler tamamen otomatize edildi, özlük bilgileriyle tahakkuk arasında entegrasyon sağlandı. İcra kesintileri tüm süreçleriyle takip edilebilir duruma geldi. İnsan Kaynakları modülü Belediyede bulunan diğer modüllerle olduğu gibi Muhasebe birimiyle de entegre çalışmaktadır. Daha önce çok zorlanılan ve hatalara neden olan muhasebeleştirme işlemini artık saniyeler içinde yapabiliyoruz dedi.

Sisteme olan güvenini “Sistemin çözemeyeceği hiçbir sorunla karşılaşmadık” diyerek belirten Sn. Çetin KAHVECİ ileride daha iyi, daha yeni teknolojilerde buluşmak dileğini ilettikten sonra Universal ile her zaman çözüme ulaşacaklarını söyleyerek sözlerini noktaladı.

Sn. Çetin KAHVECİ’ye değerli vaktini ve yorumlarını paylaştığı için teşekkür ederiz.

KURUM BİLGİLERİ

SBB
Samsun Büyükşehir Belediyesi
Samsun
Uygulanan Ürün / Hizmet

GÖRÜŞÜLEN YETKİLİLER

cetinkahveci-200x200

İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı
Sn. Çetin KAHVECİ

Benzer Yazılar