Kayseri’de İnsan Kaynakları Modülü Devreye Alındı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi E-Devlet’e Entegre Oldu…

ik-kayseri-768x542[1]Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde 24.10.2016 tarihinde başlayan projemizle birlikte İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nda gerekli tüm analiz çalışmaları hızlı bir şekilde yapıldı. 20 Gün gibi kısa bir sürede tüm ayarlamalar yapılarak 15 Kasım 2016 tarihinde işçi maaşları FlexCity üzerinden ödendi. Sonrasında çalışmalara devam edilip 15 Aralık 2016 tarihinde de tüm belediye personeli için maaş hesaplamaları yapılarak banka ödemeleri gerçekleştirildi. Ayrıca alınan tüm döküm ve raporlar uyumlu hale getirildi.

16 Ocak 2017 tarihi itibariyle Ocak-2017 maaşları da aynı şekilde sorunsuz bir şekilde sistemden gönderilmiştir.

Tüm personelin maaş hesaplamalarını hazırlayan Tahakkuk Birimi personelleri Hikmet KEÇELİ ve Mehmet BİTGEN ile yaptığımız görüşmede eski programa kıyasla FlexCity ile birçok işlemlerinin hızlandığını dile getirdiler. Sayın KEÇELİ “Modüller, NVİ ve Personel yakını güncelleme özellikleri sayesinde personel bilgileri düzenlemesinde kolaylık sağlıyor ve bunun yanı sıra bileşen tanımlamalarındaki esnekliği ile daha önce yapamadığımız çalışmaları kolaylıkla yapabiliyoruz.” Diyerek FlexCity’nin kendilerine getirdiği kolaylıklardan bahsetti.

Modülün devreye alınması sırasında emeği geçen tüm birim çalışanlarına, Bilgi İşlem personeline ve projeye destek veren herkese teşekkür ederiz.

KURUM BİLGİLERİ
  • Kurum: Kayseri Büyükşehir Belediyesi
  • Şehir: Kayseri
GÖRÜŞÜLEN YETKİLİLER

İnsan Kaynakları Tahakkuk Personeli
Hikmet KEÇELİ

İnsan Kaynakları Tahakkuk Personeli
Mehmet BİTGEN

Benzer Yazılar