Bir Başarı Öyküsü; Hatay’da Işık Hızında EBYS Geçişi…

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde e-imza ve mobil imza destekli EBYS uygulaması 7 Nisan da başladı. Bugüne kadar 2078 adet e-imza atılarak personellere, tablet veya masaüstü uygulamaları ile belgelerini kolayca imzalayan Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu sayede hızlı ve etkin bir şekilde belgelerini sistemden yöneterek, zaman kaybının önüne geçmiştir. İstenilen bilgi ve belgeye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşarak FlexCity ile kurumsallaşmanın standartlarını genişletiyor, AYKOME ve UKOME süreçleri ile “Kenti Yönetmeyi” hedef görerek, sektörün geleceğine ışık tutuyor.

2FlexCity EBYS uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen bu hızlı dönüşüm ile artık üretilen ve eklenen belgeler otomatik olarak etiketlenip arşivlenmektedir. TS 13298 sertifikalı FlexCity EBYS ürünü ile İmza Akış Rota Tanımı, Şablon Tanımı, Kelime İşlemci, DETSİS ve SDP entegrasyonu yapılabilmektedir.

Gerçekleşen hızlı geçiş sürecinde pozitif katkılarından dolayı Hatay Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem ekibini kutlarız. Universal Proje ekibi ile oluşturdukları olumlu ve dinamik işbirliğinin, “FlexCity ile Kenti Yönetme” projesinin planlandığı gibi ilerlemesine büyük katkı yapmıştır.

Benzer Yazılar