Universal Ekibi Esri İş Ortakları Konferansında

3-10 Mart tarihlerinde Kaliforniya’da düzenlenen Esri İş Ortakları Konferansı ve Esri Geliştirici Konferanslarına Universal Yazılım A.Ş. adına Genel Müdür Yardımcımız Sn. Umut ZAİM ve Kurumsal Yazılım Mimarımız Sn. Murat ÖNGÜDÜ katılmışlardır.

Etkinlikte Esri’nin AR/VR, AI, Machine Learning, Utility Network Management gibi konulardaki yeniliklerini yakından takip etme imkânı bulunmuştur. Bugüne kadar yapılan Esri İş Ortakları ve Esri Geliştirici Konferansları arasında en geniş katılımcıya ulaşılan konferans olma özelliğini taşıyan etkinliklerde Türkiye’den Esri iş ortağı olarak sadece Universal yer almıştır.

Esri’nin uluslararası iş ortakları ile birlikte çalışma ortamları ve işbirlikleri konularında görüşmelerin gerçekleştirildiği konferansta, Esri’nin uzman teknik ekipleri ile de görüşülerek ürünler ve teknolojiler hakkında merak edilen sorular yanıtlanmıştır.

Sn. Umut ZAİM konferansta Esri’nin Kurucusu ve Başkanı Sn. Jack DANGERMOND ile Universal’in faaliyetleri hakkında görüşmelerde bulunulmuştur.

Benzer Yazılar