Universal Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı

Sektörel ve Akıllı çözümler üreten firmamız, 2018 yılını değerlendirmek ve 2019 yılında gerçekleşecek projeleri ve yeni ürünleri tanıtmak üzere tüm Bölge Yöneticileri ve Satış Temsilcilerinin katılımıyla 2 gün süren çalıştay gerçekleştirilmiştir.

Çalıştay, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ‘un açılış konuşmasıyla başladı. Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ konuşmasında yaşanan sorunlara, çözüm yollarına ve 2019 hedeflerine değinmiştir. Ayrıca ürün ailesine yeni katılan ürün ve hizmetler hakkında bilgiler vermiştir.

Universal’in 2019 yılı başında yenilenen web sitesinde 100’e yakın ürün ve hizmet bulunduğunu, kısa sürede bu hizmetlerin birçok kurumla buluşacağını düşündüğünü ifade etmişlerdir.

Universal’in sektörde lider firma olduğunu hatırlatan Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ, 2019 yılında da hedeflerinin çözüm odaklı çözümler sunmak olduğunu belirtmişlerdir.

Belediye Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdürümüz Sn. Adnan ÖZYİRMİDOKUZ geçtiğimiz yıl yakalanan başarıları ve bu başarıları devam ettirmek için izlenmesi gereken adımlar konusunda düşüncelerini ifade etmiştir. 2018 yılında IoT teknolojisi barındıran projelerin hizmete başladığı ve Ticaret Bakanlığının da müşterilerimiz arasına katıldığını hatırlatarak 2018’in Universal’in müşteri ve çözüm vizyonunu genişlettiğini ifade etmişlerdir.

Genel Müdür Yardımcımız Sn. Umut ZAİM ise CBS ve Altyapı Çözümleri Departmanının çalışmaları hakkında bilgiler vermiştir. Kalite ve çözüm odaklı yaklaşımlarının, tercih edilme sebebi olduğunu belirtmişlerdir. 2018 yılında geliştirilen CRM ve Scada entegrasyonlarının sektörde ilk olduğunu aktarmışlardır.

Akıllı Şehirler ve AR-GE Koordinatörümüz Sn. Adem SELLER, Universal’in Akıllı Şehir uygulamalarına yaklaşımını ve AR-GE faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler vererek, 2019 yılındaki hedeflerini anlatmışlardır.

İlk günün ikinci yarısında Proje yöneticilerimiz de hizmet verdikleri kurumlarda yapılan hizmetleri, karşılaşılan sorunların nasıl çözümlendiğini anlatarak bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.

Sektörel sorunlar ve çözüm yollarının konuşulduğu 2.günkü oturumda ise 2019 yılın ait stratejiler ve hedefler detaylı olarak ele alınmıştır. 2019 yılı hedeflerinin belirlenmesinden sonra çalıştay sona ermiştir.

Benzer Yazılar