Innovyze Hidrolik Modelleme

Innovyze

Su ile ilgili herşey…

Universal Yazılım olarak, ülkemizde yaşanan altyapı sorunlarına kapsamlı çözümler sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Dünyada ve ülkemizde etkisi daha fazla hissedilen kentleşme ve kentsel dönüşüm süreçleri hızla devam etmektedir. Bu değişim süreci mevcut altyapı sistemleri üzerindeki baskıyı arttırırken, yüksek teknoloji ürünü, akıllı, dinamik yeni altyapı sistemlerinin organizasyonunu zorunlu kılmaktadır. Günümüzde bu aklın ve dinamizmin temeli ‘Hidrolik Modelleme’dir.

Alanında dünyanın en iyi çözümlerini üreten lider yazılımcı Innovyze’ın Türkiye Distribütörü olarak; Yazılım lisanslarının temini, projelendirme, eğitim, uygulama, denetleme ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli olarak faaliyet göstermekteyiz.

Sonuç Odaklı Mühendislik

Sonuçların, sözlerden daha kalıcı olduğunun bilinciyle; Universal olarak temel ilkemiz yüksek verimlilik, süreklilik ve sonuç odaklı hizmet sağlamaktır. Su&Atıksu kurum ve kuruluşlarının mevcut durumu yönetirken veya geleceğe yatırım yaparken karar alma ve uygulama süreçlerini başarıyla yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Ülkemiz, çocuklarımız ve gelecek nesiller için, dünyayı bulduğumuzdan daha iyi durumda bırakmaya çalışıyoruz.

SU İŞLETMELERİ İÇİN ÇÖZÜMLER

Sektör lideri yazılımlarla suyunuzu yönetin, tasarlayın ve modelleyin. Innovyze uzmanlığınıza güç katar.

Dünya Lideri

Innovyze tüm yazılımlarının yenilikçi ve üstün kalması için sürekli geliştirmektedir. Dünya çapındaki binlerce müşterinin ihtiyaç duyduğu yeni işlevsellikleri, teknolojide yaşanan yeni gelişmeleri ve performansı artıracak tüm matematiksel iyileştirmeleri devamlı olarak yazılımlarına ekleyerek, lider pozisyonunu korumayı hedeemektedir.

Sürdürülebilir Yaklaşımlar

Innovyze CEO’su Colby Manwaring Innovyze’ı şu şekilde tanımlıyor; “Yenilikçiyiz, cesuruz ve farklı düşünüyoruz. Bu nedenle yüksek performanslı ürünler sunuyoruz. Başka hiç kimsenin üretemediği araçlarımız ve otomatik iş akışlarımız var. Çalışanlarımız tüm ürünlerimizi yüksek hızda sunmaya devam ediyor, bu nedenle pazarda lider konumda kalıyoruz.”

Çözümler

Innovyze Çözümleri

Innovyze Uzmanımıza ulaşmak ister misiniz?

Referanslar

 • Konya/KOSKİ – Su, atıksu ve yağmursuyu şebekesi, Avrupa Birliği İhalesi
 • Şanlıurfa/ŞUSKİ –  Su, atıksu ve yağmursuyu şebekesi, Avrupa Birliği İhalesi
 • Erzurum/ESKİ –  Su, atıksu ve yağmursuyu şebekesi, Avrupa Birliği İhalesi
 • Van/VASKİ –  Su şebekesi, Avrupa Birliği İhalesi
 • Adıyaman Belediyesi –  Su, atıksu ve yağmursuyu şebekesi, Avrupa Birliği İhalesi
 • Manisa/MASKİ – Su, atıksu ve yağmursuyu şebekesi
 • Pepsi Co – Türkiye fabrikalarında taşkın modellemesi
 • Yüksel Proje – Bütünleşik Havza Modellemesi, İSKİ Master Planı ve diğer projeler
 • İnönü Üniversitesi
 • Gazi Üniversitesi
 • Kocatepe Üniversitesi