Ar-Ge Merkezi Çalışmaları Düzenlenen Etkinliklerle Devam Ediyor…

5. Ar-Ge Merkezi Etkinliği Gerçekleştirildi

Universal Ar-Ge Merkezi tarafından periyodik olarak düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Eğitimlerinin beşincisi gerçekleştirildi. Etkinlik 26.11.2016 tarihinde Crown Plaza Asia tüm gün boyunca sürdü.

Etkinliğe tüm Ar-Ge çalışanlarının yanı sıra yöneticiler de katılım sağladılar. Tüm ekibin sabah kahvaltısında bir araya gelmesiyle başlayan etkinlik, sonrasında Genel Müdürümüz Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ’un açılış konuşmasıyla devam etti. Açılış konuşmasında Universal olarak gelecek planlarından, Ar-Ge ve İnovasyon’a verdiği önemden bahsetti. Ardından Ar-Ge Direktörü Adem SELLER katılımcılara Ar-Ge olarak gerçekleştirilen bu etkinliğin öneminden ve katkılarından bahsederek katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Etkinlik İnovasyon Uzmanı Salih KESKİN tarafından yönetilen ‘Akıl Haritası Uygulamaları, Çapraz Eşleştirme, Seçenek Azaltma İnovasyon Atölyesi, Ters Çevirme İnovasyon Atölyesi’ konulu çalışmalarla devam etti. Bu çalışmalara katılan ekipler gruplar halinde yeni proje fikirleri üzerinde çalıştılar ve her bir ekip kendi fikirlerini sunum haline getirerek sunumlarını gerçekleştirdiler.

Etkinlik öğle yemeği ve diğer aktivitelerle devam etti. Günün sonunda Ar-Ge Merkezine katkı sağlayarak başarılı çalışmalar yürüten Araştırmacı ve proje yöneticilerine Genel Müdürümüz ve Ar-Ge Direktörümüz tarafından plaketleri takdim edildi. Ayrıca etkinlik kapsamında Ar-Ge ve İnovasyon Atölye Eğitimine katılım sağlayıp başarı ile tamamlayan personellerimize de katılım sertifikaları verildi.

Tüm ekip ayrılmadan önce bu güzel günü canlı tutmak ve hatırlamak adına toplu bir fotoğrafla taçlandırdılar. Ayrıca Ar-Ge Merkezi olarak bu etkinliği her yıl aynı tarihlerde gerçekleştirerek geleneksel hale getirileceğinin kararı alındı.

Benzer Yazılar