YUNUSEMRE BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞA HİZMET’TE RADİKAL YENİLİK

Yunusemre Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde Universal tarafından kurulan, “Çağrı Merkezi” ve “Kentli Servisi” birimleri hizmet noktasında vatandaşların işlerini çok daha kolay hale getirmeyi ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

Çağrı Merkezi ve Kentli Servisi ile Vatandaşa Yönelik Hizmet

1Yunusemre Belediyesi Çağrı Merkezi haftanın 7 günü vatandaşlardan gelen her türlü istek ve şikayetleri kayıt altına alarak, ilgili birimlere aktarmakta ve vatandaşların taleplerini en kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlamaktadır.

Yunusemre Belediyesi, Universal Çağrı Merkezi ile tüm iş süreçlerini takip edip, sürekli ve güncel alınan bilgileri analiz ederek kişiye, bölgeye, ihtiyaca uygun hizmetler vermektedir.

Kentli Servisi ise 8 kişilik ekibi ile özel sektör standartlarında hizmet veren ve konusunda uzman ekipten oluşmaktadır. Belediyeye gelen vatandaşların her türlü taleplerini yazılı kayıt altına alarak, vatandaşların işlemlerini tek bir yerden rahat bir şekilde yapmasını sağlamaktadır.

Vatandaşa maksimum memnuniyet sunmayı hedefleyen Yunusemre Belediyesi Kentli Servisi, belediyeye gelen vatandaşı karşılayıp, her türlü işlemini güleryüzle ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Periyodik Raporlar ile Doğru Analiz…

3“Kentli Servisi” ve “Çağrı Merkezi” birimlerine gelen tüm talepler periyodik raporlar halinde alınabilmektedir. Oluşturulan bu raporlar sayesinde Yunusemre belediyesi’nin, vatandaşları için atılacak adımlarda karar ve planlamalarını daha doğru analiz ederek hareket etmesine katkıda bulunmaktadır.

Universal, vatandaş memnuniyetinin öneminin bilincinde ve bu yönde profesyonel hizmet vererek, yürüttüğü işi en iyi şekilde yapmayı hedeflemiştir.

Benzer Yazılar