Yunusemre Belediyesi FlexCity ile Hızlanıyor

Yunusemre Belediyesi’nde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda gelen talepler üzerine 2 yeni modül FlexCity uygulamasına entegre edildi.

hbayik

Entegre edilen ilk modül ile Personellerin giriş ve çıkış zamanları FlexCity üzerinden kontrol edilebilecek. Bu uygulamayla ilgili Bilgi İşlem Müdürü Sn. Hüseyin BAYIK: “İşe geç kalan personelleri ve önceki gün mesaiyi erken bırakan personellerin takibini artık yönetici konsolu üzerinden yapabiliyoruz. Kurumumuz hakkında önemli bilgileri barındıran konsolda böylesi bir bilginin daha eklenmesi çok faydalı oldu.” dedi.

Diğer bir entegrasyon olan imar arşivine erişim ile ilgili ise Hüseyin Bey şu ifadeleri kullandı: “Dijital arşiv çalışmamızın tamamlanması ile beraber elektronik ortamdan bu bilgilere erişmek için kullanıcılar arşiv uygulamasına yönlendiriliyordu. Fakat Flexcity de yapılan entegrasyon ile ilgili personellere imar müdürlüğünün dosyalarına erişim sağlamaya başladı. İlk olarak Emlak İstimlak Müdürlüğü’ne beyan işlemleri sırasında başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan hızlı şekilde yapı ruhsatlarına yada projelere girerek hızlıca erişip bilgi kontrolü yapmaları sağlandı. Bu sayede hem vergi kontrolleri çok daha hızlı yapılabiliyor hem de arşivden dosya isteme ihtiyacı ortadan kaldırılarak vakit ve emek tasarrufu sağlanmış oluyor. Dijital arşive geçmenin faydalarını FlexCity ile daha çok hissediyoruz. Entegrasyonlarımız arasına yenilerini eklemeye devam edeceğiz.”dedi.

Benzer Yazılar