Tarzını Yarat

newupdatesv2FlexCity’den bir yenilik daha! E-Belediye uygulamasının belediyenize özgü bir tasarım ile kişiselleştirmeniz artık mümkün…

Yeni E-Belediye uygulaması, duyarlı, temiz, şık ve modern tasarımı ile vatandaşların bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarını kullanarak sorunsuz bir şekilde belediyeye ulaşmasını ve işlemlerini oldukları yerden kolaylıkla yapabilmelerini sağlayacaktır. Vatandaşlar yeni uygulama ile belediye etkinlikleri ve hizmetlerinden haberdar olabilecektir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi E-Belediye Uygulaması
https://ebelediye.kayseri.bel.tr/

kayseri

Universal web tasarım ekibi ile çalışmaların sonucunda geliştirilen uygulama ve CSS altyapısı ile belediyeler, alacakları kısa bir eğitimle E-Belediye sayfalarını istedikleri gibi kişiselleştirip, kendi kurum standartlarına uygun hale getirebileceklerdir. Uygulamanın içerdiği tüm görseller, yetenekler ve içerikler, uygulama ile birlikte verilen yönetim konsolu kullanılarak değiştirilebilmekte ve güncellenebilmektedir. Böylece belediyenizin kurumsal kimliğine özgü menü ve buton yapıları oluşturulabilecektir.

Büyükçekmece Belediyesi E-Belediye Uygulaması

https://ebelediye.bcekmece.bel.tr/

FlexCity Akıllı Şehir Yönetim Platformu ile hizmet verdiğimiz belediyeler, kullanıcılar ve vatandaşlar için her zaman daha şık, kullanıcı dostu ve akıllı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Bu kapsamda tasarım ve yazılım ekibimiz belediyenin vatandaşlara bakan yüzü olan E-Belediye uygulamasını yeniden tasarlamış ve uygulamaya almıştır.

Benzer Yazılar