Muğla Büyükşehir Belediyesi Universal’i Ziyaret Etti

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı görevine yeni başlayan Sn. Doğuş OKTAY DELİBALTA ve ekibi Universal’in İnovatif ve Akıllı şehirlere yönelik projelerini incelemek üzere şirketimize ziyarette bulunmuşlardır. Gerçekleşen ziyarette Universal Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ, Universal Bilişim Çözümleri Genel Müdürü Sn. Adnan ÖZYİRMİDOKUZ, Kurumsal Yazılım Mimarı Sn. Murat ÖNGÜDÜ, ABYS Çözümleri Koordinatörü Sn. Ali YANADUR, Muğla Bölge Sorumlusu Sn. Mahmut YILDIRIM, Muğla Büyükşehir Belediyesi Proje Yöneticimiz Sn. Elif ALKAN tarafından ürün ve hizmetlerimiz hakkında sunumlar gerçekleştirilmiştir.

Ziyaret esnasında gerçekleştirilen sunumlarda özellikle;

  • Akıllı Şehircilik ve IoT uygulamaları,
  • Akıllı Harita uygulaması ve FlexCity ile etkileşimi,
  • Şehir Yönetiminde Arttırılmış Gerçeklik uygulamaları

üzerinde detaylı bir şekilde durulmuş, misafirlerimizin de katkısıyla somut uygulamalar hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur. Sunumlar sonrasında misafirlerimiz departmanlarımızı yerinde ziyaret etmiş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştır.

Yeni Büyükşehir olmanın verdiği tüm zorlukları atlatarak bilişim alanında kendi kendine işleyen ve kendi kendini yöneten sistemler yaratmanın çabasında olan Sn. Doğuş OKTAY DELİBALTA‘ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Benzer Yazılar