KAĞITHANE BELEDİYESİ 7 GÜN 24 SAAT AÇIK

Akıllı belediyecilik uygulamalarıyla örnek gösterilen Kağıthane Belediyesi, internet üzerinden 7 gün 24 saat hizmet vermeyi mümkün kılan e-Belediye uygulamasını yenileyerek hizmet kalitesini artırdı.

Kağıthane Belediyesi’nin yenilikçi hizmet anlayışı çerçevesinde Bilgi İşlem Müdürlüğü ve Universal’in işbirliğinde hazırlanan yeni e-Belediye, artık daha modern ve vatandaşın her ihtiyacına cevap veren bir arayüz ile kullanıma açıldı. Yeni e-Belediye hizmeti ile vatandaşlar işlemlerini belediyeye gitmeden hızlıca ve istediği an tamamlayabilecek.

e-Belediye uygulamasıyla vatandaşlar; 7 gün 24 saat boyunca vergi borcunu ödemek, tahakkuk bilgilerini ödemek, emlak ve çöp vergilerini ödemek, talep ve öneri kaydı yapmak gibi işlemlerini çok daha kısa sürede ve çok daha rahat yapabiliyor.

Kağıthane Belediyesi yeni e-Belediye haberi ulusal basında da kendine yer buldu. Hürriyet ve Karar gazetelerinin internet sitelerinde yer alan haberlerde Hürriyet Gazetesi “Kağıthane Belediyesinden son teknoloji e-belediye uygulaması” başlığı ile yer verirken, Karar Gazetesi ise “Kağıthane Belediyesi 7 gün 24 saat açık” başlığı ile yeni e-Belediye haberlerini yayınlamıştır.

Belediye Artık Cepte

Yeni e-Belediye sisteminde HTML 5 teknolojisi kullanılmasıyla birlikte IOS ve Android tüm cep telefonlarından işlem yapmak daha kolay hale geldi.

Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Fazlı KILIÇ konuya ilişkin faydalarla ilgili aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

‘’Yeni e-belediye sitesi ile vatandaş odaklı hizmetin daha kullanılabilir olmasını hedefledik. Sistem aynı zamanda daha da şeffaflık sağlayacak, hata ve riskleri de minimum seviyeye indirecek. Vatandaşlarımızı belediyeye gelme zahmetinden kurtararak zamandan kazandıracak ve iş yükünden kurtaracak. Kağıt israfının önüne geçerek çevreye de faydalı bir uygulama. Vatandaş odaklı akıllı belediyecilik çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek.’’

Kağıthane Belediyesi e-belediye uygulamalarına aşağıdaki adresten erişim sağlayabilirsiniz.

https://e-belediye.kagithane.bel.tr/

Benzer Yazılar