İnegöl Belediyesi’nde FlexCity Dönemi

DSC_0117

FlexCity kullanıcıları arasına İnegöl Belediyesi de katıldı. İnegöl Belediyesi yenilenen yönetim anlayışı ve büyüyen vizyonu doğrultusunda Kent Otomasyon Yazılımı olarak FlexCity‘i tercih etti.

yusufbaltaci

5 Şubat tarihinde İnegöl Royal Hotel’de düzenlenen lansman’a Belediye Başkanı Sn. Alper TABAN, Bilgi İşlem Müdürü Sn. Yusuf BALTACI ve tüm birim müdürleri ve yetkilileri tam kadro katılarak teşrif etmişlerdir.

Lansman’da sırasıyla İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Sn. Yusuf BALTACI, Universal Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ ve İnegöl Belediyesi Başkanı Sn. Alper TABAN konuşmalar yapmıştır.

Bilgi İşlem Müdürü Sn. Yusuf BALTACI: “Değişim ve dönüşümün, hayatın her alanında gerekliliğini, değişimi yakalamanın ve teknolojiye ayak uydurmanın önemli olduğundan bahsetmiştir. İnegöl halkı için bu konuda gerekli adımları atma anlamında kapsamlı bir değişim programına başlayarak İnegöl’e maksimum fayda sağlanması hedeflendiğini, bu nedenle bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanarak kapsamlı çalışmalar yapılacağını” belirterek konuşmasını tamamlamıştır.

lansman

Universal Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ ise: FlexCity’nin “Belediye’yi Değil Şehri Yöneten Bir Yazılım” olduğunu, İnegöl Belediyesinin de FlexCity’yi tercih ederek şehri yönetmeye hazır olduğunu belirtmiştir. Universal’in 28 yıllık tecrübeleriyle yaşanabilecek her türlü sorunu aşmaya gücünün ve uzman kadrosunun olduğunu aktarmıştır. FlexCity’nin asıl vizyonunun, hizmeti vatandaşa ulaştırmak olduğunu vurgulayarak konuşmasını tamamlamıştır.

baskan

İnegöl Belediye Başkanı Sn. Alper TABAN ise: FlexCity ile çalışmaktan heyecan duyduğunu belirterek konuşmasına başlamıştır. Belediye’ye değil Şehre karşı bir sorumluluk anlayışında olarak, yeni nesil belediyecilik uygulamalarıyla ilerlemenin kente yarar sağlayacağını aktarmışlardır. Çağımızdaki en önemli sermayenin “Bilgi” olduğunu belirten Sn. Alper TABAN, FlexCity’nin veri işleyerek bilgi sağlamasının belediye için çok önemli olduğunu aktarmışlardır.

Lansman Özeti

Benzer Yazılar