Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sn. Prof. Dr. Mehmet MADEN FlexCity® Proje Ekibini Ziyaret Etti

ilk_ziyaret_3

Hatay Büyükşehir Belediyesinin FlexCity’de 2.Etap geçiş işlemi başarı ile tamamlandı. Personel, Satınalma, Mali Hizmetler modüllerinin devreye alınmasında gösterilen performans nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sn. Prof. Dr. Mehmet MADEN Universal Proje ekibine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sn. MADEN ziyaretinde Universal Ekibine gösterdikleri performans nedeniyle teşekkür ederek, henüz yolun başında olduklarını ve ileride daha fazla taleplerinin olacağını belirtti. Yazılım projelerinin kalıcı ve süreklilik sağlaması gerektiğini bu nedenle evliliklere benzediğini ve bir ömür sürmesi gerektiğini vurguladı.

Genel Sekreter Sn. Prof. Dr. Mehmet MADEN Hatay Büyükşehir Belediyesinin her zaman büyük işlere, büyük projelere cesurca girdiklerini ve asla günü kurtarmak gibi bir düşünceleri olmadığını belirttiler. Yapılan hizmetlerin Hatay halkı için kalıcı ve çözüm odaklı olması için çalıştıklarını aktardılar. Bu nedenle FlexCity ile Otomasyon Sistemi adına büyük bir değişikliğe giderek, başlangıçta zorluklar yaşansa da sonrasında bunu aşarak çıkacak her yeni teknolojiye FlexCity ile hızla adapte olabileceklerini söyleyerek sözlerini tamamladılar.

Proje ekibine verdiği destek ve projeye gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Genel Sekreter Sn. Prof. Dr. Mehmet MADEN’e teşekkür ediyoruz.

Benzer Yazılar