Hatay Büyükşehir Belediyesi Universal Çalışanlarına Plaket Verdi

Hatay B.B.

Hatay Büyükşehir Belediyesinde FlexCity® Akıllı Şehir Yönetim Platformu’nun geçiş sürecinin tamamlanması ve kabulünün yapılması ardından Genel Sekreter Yardımcıları Sn. Dr. Sait GÜNAL ve Sn. Metin AÇIK tarafından projede görev alan ekip çalışanlarına göstermiş olduğu üstün hizmet anlayışı nedeniyle plaket verilmiştir.

Hatay Büyükşehir Belediyesinde 9 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Hatay Süreç Tabanlı Kent Bilgi Yönetim Sistemi” projesinin başarı ile tamamlanması ve kabulünün yapılması nedeniyle düzenlenen törene katılım gösteren Hatay Büyükşehir Belediye yöneticileri ve çalışanları huzurunda Universal Proje Ekibine ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Personeline plaketleri verilmiştir. Törende yapılan konuşmalarda ekiplerin göstermiş olduğu gayret ve işbirliği takdir edilmiş, projenin Hatay iline katkıları anlatılmıştır.

Törende Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Sn. Dr. Sait GÜNAL ve Sn. Metin AÇIK, Universal adına Sn. Haldun UYGUN konuşma yapmış, proje süresince yapılan çalışmaları ve elde edilen sonuçları anlatmış, emeği geçenlere teşekkür etmiştir.

Şehrin ulaşım, altyapı, tarihi ve kültürel miraslarının ve belediye birimlerinin yönetimine olanak sağlayan FlexCity Akıllı Şehir Yönetim Platformu tüm modülleriyle birlikte kullanıma alınmıştır.

Plaket alan Universal çalışanları:

Metin ALTUNTOPRAK– Bölge Projeler Koordinatörü

Elif ALKAN– Proje Yöneticisi

Haldun UYGUN – Kıdemli Danışman

Görkem GÜNAY– Eğitim Destek Uzmanı

Yusuf NUR– Eğitim Destek Uzmanı

Benzer Yazılar