Hatay Akıllı Şehir FlexCity® Projesi Ziyareti

Hatay Akıllı Şehir FlexCity® projesi, Genel Müdürümüz Sn. Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ tarafından yerinde ziyaret edilmiştir. Ziyaretinde kurum yetkilileri ve proje personeliyle projenin ilerleyişi hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Proje sonuna gelinen Hatay Akıllı Şehir FlexCity projesi kapsamında yürütülen çalışmalar, eğitimler ve gelinen aşama incelenmiştir. Sistem geçişinin büyük oranda tamamlandığı ve belediyedeki işlemlerin FlexCity platformu üzerinden gerçekleştirildiği gözlenmiştir.

Projenin bundan sonraki aşamasında yapılacak çalışmalar ile Hatay Akıllı Şehir projesi tüm kurum kullanıcılarına ve saha çalışanlarına yaygınlaştırılacak, kesintisiz iş takibi gerçekleştirilecektir.

FlexCity platformunun sahip olduğu iş ve süreç yönetim sistemi (İSYS) ile her türlü iş akışı tanımlanabilir, izlenebilir ve raporlanabilir hale gelecektir. Böylece yöneticiler bulundukları her yerden her türlü cihaz ile işleri takip edebilecek, gerekli yönlendirmeleri yapabilecektir.

panelZiyaret esnasında Genel Sekreter Sn. Prof. Dr. Mehmet MADEN için tasarlanan yönetici konsolu ayrıntılı olarak kendisine tanıtılmıştır. Hazırlanan konsol ile Hatay B.B.’nin tüm yaşam parametreleri görsel olarak izlenebilir hale getirilmiştir. Bu parametreler içerisinde;

  1. Nakit Akışı
  2. Bütçe Performansı
  3. Kurum Borç Stoku
  4. Personel Genel Göstergeleri
  5. EBYS Kurum Skorları
  6. Satın Alma ve Ambar Hareketleri

gibi göstergeler ve grafikler bulunmaktadır.

 

Aynı ziyaret kapsamında Akıllı Şehir FlexCity yöneticisi Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Dr. Sait GÜNAL ve ekibi ziyaret edilmiş, proje detaylı olarak ele alınmıştır.

Benzer Yazılar