Gartner: Saha Servis Yönetimi için Kritik Yetenekler Raporu

Gartner, Yüksek hacimli ve değişken uygulamalar için neden Click’i #1 olarak seçti?

Gartner’a göre, 2020’ye gelindiğinde, acil saha servis çalışmalarının %10’u, yapay zeka ile hem tetiklenecek hem de programlanacak. Global çapta hizmet veren Saha Servis Yönetimi Uygulamaları, Saha Servis Yönetimi için Kritik Yetenekler, 2017 Gartner Magic Quadrant Raporu’nda üç yaygın kullanım durumuna göre değerlendirildi:

  • Yüksek hacimli ve değişken programlar
  • Donanım ağırlıklı servisler
  • Karmaşık servis ve destek uygulamaları

Saha Servis Yönetimi Uygulamalarının, bu kriterlere ve hizmet verme şeklinizi etkileyen diğer eğilimlere göre nasıl cevap verdiğini ve ClickSoftware‘ın neden “Yüksek Hacimli ve Değişken Programlar” için en yüksek kullanım puanını aldığını öğrenin.

Saha Servis Yönetimi için Gartner Kritik Yetenekler Raporunun bir kopyasını indirmek için buraya tıklayınız.

 

Gartner, araştırma yayınlarında gösterilen herhangi bir satıcıya, ürüne veya hizmete onay vermez ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek derecelendirme veya diğer tanımlamaya sahip satıcıları seçmelerini tavsiye etmez. Gartner araştırma yayınları, Gartner’ın araştırma organizasyonunun görüşlerinden ibarettir ve gerçek beyanları olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantisi de dahil olmak üzere, bu araştırmaya ilişkin olarak açık veya zımni tüm garantileri reddeder.

Benzer Yazılar