FlexCity’de Yenilikler

"FlexCity'ye 2 Yeni Tasarım Teması Eklendi"

FlexCity Akıllı Kent Yönetim Platformunun daha etkin ve kullanıcı dostu kullanılabilmesi için geliştirilen 7 farklı Renk Temasına ek olarak 2 yeni Tasarım Teması eklendi. Kullanıcıların ekranlarını daha verimli kullanabilmeleri için ekranda yer alan görsellerin (Tablo, Alan, Sekme, Panel, Buton vb) tasarımını tamamen parametrik hale getiren bu yeni temalar ile ekran da gösterilen bileşen sayısı %30 oranın da artabilmektedir.

Kullanıcının “Kompakt Tasarım” veya “Geniş Tasarım” olarak seçmesine bağlı olarak ekranda yer alan tüm bileşenler yeniden derlenip seçilen Renk Temasına göre render edilmektedir. Kullanıcıların seçimine bağlı olarak uygulanan CSS ler yaklaşık 1 aylık bir çalışma ile yeniden tasarlanmış ve tamamen boyut bilgileri parametrik hale getirilmiştir. Kullanıcının “Kompakt Tasarım” temasını seçmesi durumunda ekranı dikeyde %30, yatayda ise %10 daha verimli kullanması sağlanmıştır.

Tasarım temalarının eklenmesi ile FlexCity Platformunda uygulanabilir tema kombinasyonu 14’e çıkmıştır. 7 ayrı Renk Temasına uygulanabilen 2 farklı Tasarım Teması ile kullanıcıların FlexCity uygulamasını daha fazla kişiselleştirebilmesi sağlanmıştır.

Geniş Tasarım Teması

Kompakt Tasarım Teması

Benzer Yazılar