FlexCity Altın Karınca’dan Ödülle Döndü!

ödül

Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri 30 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. 9 Kategoride 262 projenin değerlendirildiği yarışmada Büyükçekmece Belediyesi; Universal tarafından hazırlanan “FlexCity – Kent Bilgi Sistemi Otomasyonu” projesiyle Şehir Teknolojileri kategorisinde 1. olarak ödüle layık görüldü.

Akıllı Şehir Yönetim Platformu olarak geliştirmeye devam ettiğimiz FlexCity ürünümüzün birçok projeyi geride bırakarak Büyükçekmece Belediyesine kazandırdığı bu ödül ürünümüzün başarısını kanıtlamıştır.

Altın Karınca Şehir Teknolojileri Birincisi FlexCity hakkında; Ekibi ve Universal Proje Yöneticileriyle birlikte ödülü teslim alan Büyükçekmece Belediye Başkanı Sn. Dr. Hasan AKGÜN şöyle konuştu:

Dr. Hasan AKGÜN

“Altın Karınca Belediyecilik Ödüllerinde Şehir Teknolojileri kategorisinde, Kent Bilgi Sistemi Otomasyonumuzla Türkiye’de 1. olarak ödül aldık. ’Akıllı şehirler’ kapsamında çalıştığımız projelerimizden biri olan ve kaynaklarımızı verimli yönetmek için hayata geçirdiğimiz Flexcity projesiyle bizleri bu ödüle layık gören jüriye, Marmara Belediyeler Birliğimize ve projede emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyükçekmece’mizi çağdaş teknolojilerle ileri taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu projeyle belediye binamızda kağıt kullanımını bıraktı, vatandaşın işini çok hızlı bir biçimde halletmeye başladık ve her türlü kaynak verimliliğini sağladık.”

Universal Ödül

Ödül töreninde Universal adına Genel Müdür Yardımcımız Sn. Adnan ÖZYİRMİDOKUZ, Bölge Sorumlumuz Sn. Uğur ŞAHİN, Proje Yönetimiz Sn. İsa ÇİLEK, Tasarım Geliştirme Uzmanımız Sn. Onur KIRKLAROĞLU  ve Eğitim Destek Uzmanımız Sn. Onur KÜTÜKER hazır bulunmuştur.

FlexCity,  Şehir ve Belediyeyi yönetmek üzere ihtiyaç duyacağınız her türlü aracı barındıran, modern tasarıma sahip, konum duyarlı çalışabilen gerçek bir web uygulama platformudur. Benzersiz özellikleri sayesinde Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS), Yönetim Bilgi Sistemi (YBS), İş Zekası (BI) ve İş Süreç Yönetim Sistemi (İSYS) uygulamalarını kapsayan, bağımsız geliştirilebilme yeteneği ile kurumunuza özel bir yönetim platformudur.

İsa Çilek

Büyükçekmece Belediyesi Proje Yöneticimiz Sn. İsa ÇİLEK: ödüle giden yolun ekip olarak mesai mevhumu gözetmeksizin, gece gündüz dur durak bilmeden üstün çalışma, azim ve gayretten geçtiğini belirtti. Özellikle Büyükçekmece Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Sn. Başak KILIÇ‘ın destekleri ve kurum personelleriyle  sağlıklı bir ortamında birlikte çalışabilmenin, geliştirebilmenin verdiği büyük haz ve mutluluğun başarıya ulaştırdığını, bu durumunda ödüle layık görüldüğünü ifade ettiler.

Büyükçekmece Belediyesi’ni ürünümüzle kazanılan ödül nedeniyle tebrik eder, Universal Ekibine ve FlexCity ürünümüze duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Benzer Yazılar