Çeşme Belediyesinde EBYS Dönemi

Hedeflerini ve yatırımlarını büyüten Çeşme Belediyesi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) kullanımı için Universal ile çalışmaya başladı. EBYS için gerekli eğitimler Proje Yöneticimiz Sn. Samet UZUN ve EBYS Danışmanımız Sn. Gökhan ÖZKAYA tarafından 2018 yılı Aralık ayında verilmiştir.

Kurum personeli yapılan sunumlara yoğun ilgi göstermiş ve EBYS kısa sürede sisteme entegre edilerek hizmete alınmıştır.  Sistemin faaliyete geçmesiyle birlikte personellere çalışma ortamlarında da teknik destek ve eğitimler verilerek ilk 20 günlük süreçte 1.000’den fazla imza EBYS üzerinden atılmıştır.

Çeşme Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu Sn. Hasan KÖKTEN Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile ilgili düşüncelerini aşağıdaki gibi ifade etmiştir:

Gelişen teknoloji ile birlikte çağın gereği olarak Ebys kullanmanın gerekli olduğunu biliyoruz. EBYS devreye alınması hizmet sürelerimizi kısaltacağından dolayı verimliliğimizi arttıracaktır. EBYS ile başlayacak elektronik arşiv uygulamamıza ilerleyen süreçte İmar dosyalarını da ekleyerek vatandaşlarımıza verdiğimiz kaliteli hizmeti daha da kaliteli hale getirmeye çalışacağız.

Benzer Yazılar