Veritabanı Yönetim Çözümü ve Hizmeti

Güvenilir Bir Veri Tabanı ile Maximum Performans, Minimum Risk, Kaliteli ve Hızlı Hizmet Sunun.

Veritabanı Yönetim Çözümü ve Hizmeti

7/24 Çalışan Güvenli Sunucular
Kurum ve işletmeler sahip oldukları vtys'ni kesintisiz ve güvenli bir ortamda çalıştırabilmeleri, bu sistemler üzerinde en etkin yedekleme, donanım opsiyonları ve afet yönetimi sağlayabilmeleri, sistemin geri yüklenmesi ve bazı durumlarda yaşanabilecek geri yükleme sorunlarını hatasız gerçekleştirebilmeleri için bu çözüm ve hizmetleri almaları önemle tavsiye edilir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Kesintisiz Veri Hizmeti

Kurumların sahip oldukları verilerin herhangi bir sorun yaşamadan ve kesintiye uğramadan ilgili sunucular üzerinde, güvenli ve sürekli çalışır vaziyette olabilmeleri en önemli hizmet önceliğidir.

Performans

VTYS bu çözüm ve hizmetler sayesinde; sürekli iyileştirmelerin yapılması ve risklerin önceden tespit edilerek periyodik bakım ve destekle en iyi çalışma performansı ile hizmet vermektedir.

Etkin Yönetim

Kurumların mevcut vtys lerinin bu uzman çözüm ve hizmetlerle en efektif sunucu ve yazılım ihtiyaçlarını ortaya koyması ve böylelikle kaynak planlaması ile en doğru ihtiyaçlar ile çalışmasının sağlanması verilen hizmetlerin önemli özelliklerinden biridir.