Veritabanı Felaket Kurtarma Çözümleri

Veritabanı Felaket Kurtarma

Anlık Yedeklemeler
Bu ürün ile veritabanı yönetimi, felaket kurtarma, risklerin en aza indirilmesi, anlık veri yönetimi ve yedeklenmesi, kaliteli veri hizmeti ve güvenli bilgi akışı konularında karşılaşılacak sorunları çözmektedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Gerçek Zamanlı Veri Koruma

Real Aplication Cluster Çözümü ile Kurumların sahip oldukları teknoloji donanımlarından biri arızalansa bile, her hangi bir hizmet kesintisi olmadan işlemlerini devam ettirmeyi aynı gruptaki diğer donanım üzerine alarak yüksek kullanılabilirliğin devamı sağlanmaktadır.

Kaliteli Servis Hizmeti

Kurumun sahip olduğu VTYS EE çözümünde yer alan fonksiyonlarla sorgulama ve raporlama gibi yüksek kaynak kullanımı gerektiren işlerin yedek veri tabanlarına yönlendirilebilmesini sağlayarak servis kalitesini yükseltmektedir. Fiziksel yedek veri tabanının aynı anda hem okuma amaçlı olarak kullanılmasını hem de ana veri tabanındaki değişikliklerin gerçek zamanlı olarak uygulanmasını sağlamaktadır.

Ölçeklenebilirlik ve Yönetilebilirlik

Kurumun ihtiyaçlarına göre vtys bu çözümlerle en doğru bir şekilde yönetilebilecek, bu sayede etkli bir kaynak ve bakım planlaması ile tasarruf gerçekleştirilebilecektir. Ayrıca kurumun elinde bulunan birden fazla veritabanı en doğru şekilde yönetilerek konsolide edilebilecektir.