Sahadan Tahsilat ve Online İşlemler

Sahada Güvenilir şekilde Online Tahsilat ve Tahakkuk İşlemleri…

Sahadan Tahsilat ve Online İşlemler

Saha Tahsilatları artık çok kolay…
Belediyeler hizmet üretmek için nakte ihtiyaç duyarlar. Saha ekipleri birçok farklı kalem için, sahada bulundukları sürelerde, oluşan borçların tahsilatını yerinde anlık olarak gerçekleştirebilir. Bu cihazların kullanıldığı en önemli alanlar, Su Aboneleri, ilan reklam, emlak, çtv, pazaryerleri ve ilaçlama gibi, yerinde tahsilatın kolaylıkla gerçekleştirilebileceği alanlardır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

%100 Güvenli

Sahada işlem yapmanın en kritik tarafı, yapılan işlemlerin ne kadar güvenli olduğudur. Türkiye’de Pos Cihazı ile sahada bu işi doğru şekilde yapabilen birkaç firma bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın ve sağlam olanı ise Vera’nın Yeni Nesil Pos Cihazlarıdır. Tüm tahakkuk ve tahsilat işlemleri bu cihazlar ile kart şifresi girilerek yapılmakta ve işlem sonrasında vatandaşa bilgi fişi verilmektedir.

Online Çözüm

Bu cihazlarda yer alan 4g hızında GSM hatlar sayesinde oldukça hızlı şekilde yapılan tüm işlemler, Kurum veritabanına anlık olarak yansımaktadır. Yapılan işlemler, belediye veznesinden neredeyse hiçbir farkı yoktur.

Memnun Vatandaş

Sahada görev yapan tahakkuk ve tahsilat personelleri, özellikle iş yeri ve pazaryerleri gibi, Belediyeye gelmek için zamanı olmayan işletme ve vatandaşların ayağına giderek yerinde tahsilatlarını gerçekleştirmektedir.