Online Nikah ve Randevu Sistemi

Online Nikah ve Randevu Sistemi

Nikah iş süreçlerini dijital ortama taşıyarak işlem sürelerini kısaltıp online hizmetlerinizi çeşitlendirin…
Evlenmek isteyen çiftlerin tüm ön başvuru işlemlerinin yapılabildiği bu platform sayesinde, belediyeye gitmeden önce tüm evraklar alınır, rezervasyon oluşturulur, tahakkuk ve ödeme işlemleri yapılarak, çiftlerin sadece imza için Nikah Servisine randevu ile gelmesi sağlanır. Böylelikle çiftler hiç zaman kaybetmeden tüm iş ve işlemlerinin öncesinden yapılmış ve kendilerine verilen saatte imza için gelmesi sağlanarak, zamandan ciddi anlamda tasarruf sağlanmış olur.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Tüm İşlemlerin 7/24 Yapılmasına İmkan Sağlar

Çiftler zamandan ve mekandan bağımsız olarak ön hazırlığını yapmış oldukları evrakları sisteme yükler, nikah gün ve saatlerini belirler, ödemesini yaparak o tarih ve saati kendilerine kesin ayırma imkanı bulurlar.

Eksik ve Hatalı İşlemlere SON

Çiftlerin Online Nikah platformundan yükledikleri, Nikah için gerekli evraklar, otomatik olarak Nikah servisinde ki personelin önüne düşer bu sayede evraklarda eksik ve/veya hatalı bir şey varsa, çiftler mesaj yolu ile bilgilendirilmek sureti ile ilgili evrakın tekrar alınması sağlanır. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de eksik ve hatalı işlemlerin yaşanmasına engel olunmuş olur.

Nikah Gün ve Saatini Kendin Belirle

Nikah randevusu alacak olan çiftler nikah salonlarının, hangi gün ve saatlerde müsait olduklarını görebilirler. Bu sayede çiftler seçtikleri gün ve saatlerdeki tarife tutarını öğrenebilirler. Ödeme yapıldığı andan itibaren çiftin tercih etmiş olduğu salon ve zaman bilgisi rezerve edilmiş olur.