Online Mennuniyet Anket Uygulaması

Vatandaş memnuniyetini ölçmenin en kolay ve hızlı yolu...

Online Mennuniyet Anket Uygulaması

Vatandaşlarınıza Yakın Kalın
Anket uygulamamız ile kurum iletişim kanallarından (e-belediye, çağrı merkezi) alınan şikâyet öneri gibi taleplerin sonuçlarının memnuniyet seviyesi ölçümlenebilir. Belirlenen iş türleri sonuçlandığında talebi iletenin mail adresine kurumun bu iş türü için tanımladığı anket gönderilir. Aynı form üzerinden cevaplar girildikten sonra kuruma gönderilir ve kurum veri tabanında bu bilgi muhafaza edilerek istenildiği anda ulaşılabilir. Bu sayede hangi hizmetin hangi kalitede verilmekte olduğu ve vatandaş memnuniyeti ölçülebilmektedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Her Yerden Erişim

Ölçümlemek istediğiniz konu ile ilgili anketi vatandaşın mail adresine gönderip aynı link üzerinden sonuçları toplayabilirsiniz. Kağıt üzerinde yapılan kullanışsız anketlere güle güle diyin.

Limitsiz Kullanım

İstediğiniz iş türünde anketler oluşturabilir, bunları gönderip sonuçlarını raporlayabilirsiniz. Herhangi bir kota ile karşılaşmazsınız.

Entegrasyon

FlexCity uygulaması ve e-belediye uygulaması ile tam uyumlu olup herhangi bir entegrasyon gerektirmeden yetkilendirme yapılarak kullanılabilmektedir.