Muhtarlık Bilgi Sistemi

MUBIM - Muhtarlık Bilgi Sistemi

Muhtarlarla Doğrudan İletişimi FlexCity Üzerinden Sağlayarak, Tüm İşleri Kesintisiz Olarak Takip Edin…
Muhtarların kendilerine özel yapılmış web sitesi ,sms ya da mail aracılığı ile idare ile ilgili talep ve önerilerini takip etmesini sağlayan, Belediyenin MIS ve Çağrı merkezi ile entegre bir sistemdir. CBS odaklı olarak da yapılabilen talep ve önerilerin anlık durumları takip edilebildiği gibi gerekirse kişileştirilmiş raporlar alınabilmektedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Tüm Ortamlardan Başvuru Yapıp Takip Edebilme

Muhtarlarımız SMS, E-posta veya kendileri için özel hazırlanmış web portalından başvuru yapabilirler.

Anlık İşlem Takibi

İşlerin her adımdaki durumunun bildirimi muhtarlara SMS ve Email gönderimi ile yapılır, ayrıca muhtar isterse talebinin durumunu detaylı bir şekilde onlara özel hazırlanmış web portallarından bulabilirler. Oluşturulan işlerin takibi için ilgili yöneticilere de uyaran mekanizmalar mevcuttur.

Koordinasyon ve İşlerin Zamanında Bitirilmesi Artık Dert Değil

İdare muhtarlardan gelen talepleri inceler ve ilgili birimlere yönlendirir. Bölge koordinatörleri gibi yetkili kişiler gerekirse durumu inceleyip yorum yapabilirler. Oluşturulan talepler entegre olan MIS sistemine yönlendirilir ve bu sayede zamanında aksiyon alınması sağlanır.