Monitoring ELK

Monitoring ELK

IT varlıklarınızın durumunu 7/24
izleyin ve zamanında müdahale edin.
Kendi bünyesinde sunucu ve uygulamalar barındıran kurumlar için bu sunucuların sürekli olarak izlenmesi ve önleyici faaliyetlerin yerine getirilmesi çok önemlidir. Uygulamalara ait erişim logları gibi bilgilerin sorgulanabilir ve anlamlandırılabilir hale getirilmesi sağlanabilir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

İzleme Faaliyetlerinin Tek Bir Kaynak Üzerinden Yönetilebilmesi

Farklı sunucu ve uygulamaların tamamına ait bilgileri ve günlük kayıtlarına tek bir uygulama üzerinden erişilmesi sağlanmaktadır.

Sorunlar Daha Oluşmadan Sinyallerin Farkında Olmak

Zaman içerisinde oluşabilecek disk, RAM kullanımı yada network gibi problemler için belli kriterler çerçevesinde uyarılar oluşturarak hataların daha oluşmadan önlenebilmesi.

Sunucu Yönetimi Maliyetlerinin Azaltılması

Sunuculara ait yazılımların lisans maliyetlerinin yüksek olması ve sunucu değişimlerinde yatırımın tekrarlanması gibi durumların önüne geçmek için bağımsız bir ortam sağlar.