Mobil Kurum

Kentinizden ve Kentlinizden Mobil Kurum ile Haberdar Olun.

Mobil Kurum

Vatandaşla Aracısız İletişim
Ekipleriniz sahada ihtiyacı duyduğu tüm işlemlere zaman ve mekan fark etmeksizin Android veya IOS cihazlara kurumsal mobil uygulaması ile her yerden erişsin.

Denetim

Sahada ekibiniz tarafından Ruhsat Sorgulama, Beyan Sorgulama , Saha görev, Tutanak Sorgulama ve Yeni Kayıt gibi Saha da ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri sunmaktadır. Denetim işlemleri bu olanaklar sayesinde hem daha hızlı hemde daha kolay yapılabilmesi ile avantaj sağlamaktadır.

İş Emri

Masanızdaki işleri kurumsal mobil uygulama ile sahada veya hareket halinde erişebilir,bekleyen işlerinizi görüntüleyebilir, imza bekleyen işleri onaylayabilir ve aynı zamanda iş emri oluşturabilirsiniz.

Tahsilat

Kurumun sahada vatandaşla birebir etkileşim halinde olması ve vatandaşa kolaylık sağlayacak bir hizmet olması amacı ile Tahakkuksuz veya Tahakkuklu tahsilat işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mesajlaşma

Kurum çalışanlarınız 3.Parti iletişim yazılımına gerek duymaksızın bu uygulama üzerinden mesajlaşabilir, tüm mesajlaşma verileriniz güvenli bir şekilde kurumunuzun veri tabanında tutulmaktadır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Yönetici

Yöneticilerin kurumlarına özgü Mali ve Finansal Performanslarının ölçümlemelerini aracısız veriye erişebileceği gibi Yatırım ve Teknik Değerlendirmeler ,Kurum Çalışanlarının Profil Analizi ( Müdürlük veya Personel Türlerine Göre ) gibi yöneticilerin ihtiyaç duyabilecekleri bir çok ölçümleme analizlerini mobil uygulama erişim sağlayabilirler.

Yöneticileriniz ziyaret planladığı lokasyon bilgileri sisteme girilmesi ile birlikte yöneticileriniz ilgili konuma geldiğinde otomasyon sisteminizden çekilen anlık veriler (cenaze, düğün, açılış vb.) bildirim formatına dönüştürülecektir. Bu sayede ziyaret yapacakları konum da her hangi birinin hatırlatmasına gerek kalmadan mobil uygulamaları vatandaş odaklı bildirimleri iletilecektir.

Çek Gönder

Sahada yaşanan olumsuzluk ve aksaklıklara daha hızlı müdahale edilmesi adına tespit edilen konuya ilişkin detay içeriği ile birlikte Görüntü, Dosya, Ses Kaydı veya Kamera Kaydı ile ilişkilendirilip gönderilmesine ve takip etmenize olanak sağlar, bu sayede etkileşime tepkime sürenizi minimum seviyelerine indirmiş olursunuz.