Mobil İlan Reklam Tespit Uygulaması

Mobil İlan Reklam Tespit Uygulaması

Hızlı ve Verimli Sonuçlar
İl, İlçe ve Büyükşehirlerin en önemli gelir kalemlerinden birisi olan İlan Reklam Beyanlarının sahada online olarak takip edilmesini sağlayan oldukça pratik ve hızlı bir Mobil Çözümdür. Bu uygulama sayesinde sahada mevcut beyanları kontrol edebilir, beyan alabilir, ölçüm yapabilir, beyan dökümü alabilir, tahakkuk oluşturabilir, tahsilatını gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak Kuruma gitmeden tüm işlemleri yerinde gerçekleştirmek artık çok kolay.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Online İşlemler

Sahada görev yapan personellerin kullanımına verilen bu uygulama ile, güncel olarak sahada ki tüm ilan reklam beyanlarının doğruluğu yerinde tespit edilebilmektedir. Sistemde olmayan kaçak beyanlar, resimleri çekilmek sureti ile anında beyanın oluşturulması sağlanır ve tahakkuk oluşturulur. Vatandaşa beyan tutanak formu imzalatılarak, gerekirse ödemesi de yerinde alınabilir.

Lazer ile Tabela Ölçümü

ios ve Android cihazlar için geliştirilen bu uygulama ile birlikte, talep edilmesi durumunda, ek bir aparat sayesinde, sahada görev yapan personel tabela ölçümlerini oldukları yerden kolaylıkla ölçebilirler. Ölçümü yapılan tabelanın metrekare bilgisi ile birlikte, çekilen resimleri, sisteme anlık olarak atılmaktadır.

ERP ile Bütünleşik Çalışma

İlan Reklam Mobil Uygulaması, ERP sistemimiz ile %100 entegre çalışmaktadır. Sahada yapılan her işlem, anlık olarak FlexCity’de yer alan İlan Reklam Beyan ekranına otomatik olarak yansımaktadır.