Mobil Denetim

Denetim ve Tespitlerinizi Mobil Uygulama ile Sahada Daha Verimli Yapabilirsiniz.

Mobil Saha Denetim ve Tespit Uygulaması

Denetim ve Tespitte Mobil Çözümler
Kurumların sahada etkinliklerini ve denetimlerini artırmak, daha efektif ve hızlı çözümler üretmek adına kurumdaki verilerin dışarıya açıldığı ve yönetildiği bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile kurum çalışanları ve yetkilileri harita verisini de kullanarak adrese, adres'teki tüm beyan ve borçlara, ruhsat bilgilerine, şikayet ve tutanak gibi bir dizi verilere anında ulaşarak gerekli denetim kayıtları tutma imkanına sahip olacaklardır. İlgili adresin en son çekilmiş resim bilgilerine erişip aynı zamanda 360 panaromik görüntüye de google street map üzerinden ulaşabileceklerdir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Mekana Bağımlı Kalmayın

Uygulama ile kurum çalışanları ofise gelmeden yerinde tespitlerini yaparak, gerekli çalışmalarını yürütebilecek hale gelmektedirler. Böylece hizmetin kurum dışından verilmesi sağlanmaktadır.

Zaman Kaybını Önleyin

Kurum personelleri sahada yapacakları denetim ve kontrol işlemleri için ihtiyaç duydukları verilere anında erişip hızlı bir şekilde aksiyon alabilmektedirler.

Hizmet Kalitenizi Arttırın

Sahada online ve gerçek veriye erişim sayesinde daha doğru ve daha efektif şekilde denetim işlemlerinin yürütülmesi doğrudan vatandaşa hizmet kalitesinin artırılması sonucu olarak yansımaktadır.