FlexMesaj

FlexMesaj

Kurumsal İletişim Platformunuz…
FlexMesaj özelliği, günlük yaşamımızda çok kullandığımız mesajlaşma platformlarına (WhatsApp, Signal gibi) oldukça benzer özellikler sunan anlık bir mesajlaşma platformudur. İstediğiniz herhangi bir FlexCity kullanıcısı ile yazılı olarak mesajlaşabilir, belge ve içerik paylaşabilirsiniz. Sahip olduğu arama, cevaplama gibi özelliklerle de uygulama verimliliğini artırabilir, kurumsal hafızanızı zenginleştirebilirsiniz.
Neden Bu Ürün Kullanılmalı?
 1. Kurumsal İletişim platformu oluşturmak için,
 2. Belge ve içerik paylaşmak için,
 3. İletişiminizi kayıt altına almak için,
 4. İletişim geçmişinizi görmek için,
 5. Kurumsal mahremiyeti sağlamak için,
 6. Kurumsal hafıza oluşturmak için.
Hangi Sorunları Çözüyor?
 1. Kuruma özel iletişim platformu oluşturmak için,
 2. Hızlı bilgi ve içerik paylaşmak için,
 3. Kurum içi ve dışındaki operasyonların ihtiyacı olan anlık veri paylaşımı için,
 4. Konum, fotoğraf, link gibi farklı içerikleri paylaşabilmek için,
 5. Yapısal olmayan veriye ihtiyaç duyan işlemleri hızlandırmak için,
 6. Konum ve zaman engellerini aşmak için.

Kimler Kullanabilir?

Tüm kurum personeli, işçi, memur, sözleşmeli ayırımı yapmadan kullanabilir. Oluşturacağınız favori listesi ile istediğiniz kullanıcılara hızla erişebilir, iletişime geçebilirsiniz. Sadece masaüstü cihazlardan değil tablet ve akıllı telefon gibi cihazlardan da erişebilir, bu özelliği kullanabilirsiniz.

Kayıt Altına Alınır…

FlexMesaj özelliği kullanarak yaptığınız tüm mesajlaşmalar, FlexCity tarafından istendiğinde ulaşabilmek için kayıt altına alınır. Sahip olduğu arama özelliği ile de önceki mesajlarınıza hızla ulaşabilir, yeni bir iletişim başlatabilirsiniz. Mesaj, karşı kullanıcı tarafından okundu yapılmadığı sürece silinebilir.

Hatırlatma…

Size gönderilen FlexMesajları, FlexCity uygulamasına login olduğunuz da göreceğiniz şekilde uyarılır ve tek tuş ile bu mesajlara ulaşabilir, cevaplayabilirsiniz. Birden fazla bekleyen mesaj olması durumunda bunlar listelenir ve istediğiniz mesaja hızlı dönüş yapabilirisiniz. Uyarılar görüntülendikten sonra kaldırılır ve normal iletişime döner.

Görüşme Esnasında İş Yapma

FlexMesaj özelliğini kullanırken FlexCity uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Görüşmenin içeriğine göre ihtiyaç duyduğunuz FlexCity ekranını, raporunu açıp kontrol edebilir, işlem yapabilirsiniz. Ekran görüntüsünü paylaşabilirsiniz.