Demirbaş Sayım ve Etiketleme

Demirbaş Sayım ve Etiketleme

Akıllı Etiketler
Belediyelerin en çok zorlandığı konulardan birisi olan Demirbaşların Sayım ve Takibi konusu, bu Proje ile çok daha kolay hale geliyor. Mobil uygulama ile her bir Demirbaş için üretilen Etiket sayesinde, girilen veriler, sonrasında ilgili Demirbaş’ın zimmet ve takip işlemlerinde personellerin işini ciddi oranda kolaylaştırmaktadır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Mobil Uygulama

Sayımı yapılan her bir demirbaş, kapılarda yer alan Oda No Etiketleri ile kolaylıkla takip edilebilmektedir. İlgili Demirbaş’ın etiketi, uygulama ile okutulduğu anda, güncel ve geriye dönük olarak tüm hareketlerini görebilir, eğer ki demirbaş için herhangi bir transfer, zimmet, hibe vs. gibi işlemler yapılması gerekiyorsa, hemen orada online olarak tüm bu işlemler yapılabilir.

Hızlı ve Doğru Sayımlar

Mobil uygulama sayesinde, her bir demirbaş üzerinde yer alan etiket ile ilişkilendirilip, en az 2 resmi çekilmek sureti ile, online olarak sisteme girişi sağlanabilmektedir.

FlexCity ile Bütünleşik

Proje kapsamında geliştirilen 2 farklı Mobil uygulama (Sayım ve Takip) tamamen FlexCity servislerini kullanarak, yapılan tüm işlemler anlık olarak FlexCity’de yer alan Varlık Yönetimi ekranlarına düşmektedir. Bu sayede personeller sonrasında bu ekranlar üzerinden tif işlemlerini kontrol edebilir, raporlayabilir ve resmi dökümlerin çıktılarını buradan alıp imza ile kayıt altına alabilirler.