Beyaz Masa Uygulaması

Kentli Servisi ile Şehrin Nabzını Daha Etkili Hissedin! Performansınızı Ölçümleyin!

Beyaz Masa Uygulaması

Şehrin Nabzını Hissedin…
Bizim ile Vatandaş İlişkileri Yönetimi ( CRM ) kavramını bir üst seviyeye çıkarıp, Kurumunuz ile vatandaşlar arasında daha etkili iletişim kanalı oluşturun. Bu ürün gerçek ve tüzel kişilerin kurum ile ilgili tüm işlemlerinin uygulama üzerinden tek noktada takibinin yapılmasını ve kurumun ihtiyaç duyduğu veri havuzlarının oluşturulmasını sağlamaktadır. Elde edilen verilerle kurumun üretim ve tertip yeteneğini desteklemesi ve gelişim kültürünün kuruma kazandırılması amaçlanmıştır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

İstek, Şikayet ve Öneri Yönetimi

Vatandaş ve tüzel kişilerden yazılı, internet, telefon, sosyal medya kanalı ile gelen istek, şikayet ve önerilere ait alt ve üst gruplara göre iş türlerinin tanımlanması ve iş türlerine uygun tamamlanma sürelerinin belirlenmesi, belirlenen tür ve sürelere göre ölçümlerin yapılması FlexCity Beyaz Masa Uygulaması tarafından sağlanmaktadır.

Mekânsal Eşleştirme ve Ekip Yönetimi

Kayıt altına alınmış olan tüm talepler ilçe, mahalle, sokak bilgisi ile eşleştirilir. Bu sayede tematik istek ve şikayet haritaları hazırlanır. İlçe, mahalle ve sokak bazında birincil talepler yöneticiler ile paylaşılarak vatandaş memnuniyeti sağlanması amaçlanır. Bunun yanı sıra sahada görevli ekiplere görev emirleri oluşturulabilir. Konum duyarlılığı sayesinde sahadaki ekipler talep üzerinden izlenir ve işin sahada gerçekleşip gerçekleşmediği bilgisine ulaşılabilir.

Entegrasyonlar

SMS,e-Posta,e-Devlet,E-Belediye, NVİ,e-İmza, Harita, Sosyal Medya Günümüz teknolojilerinin sağladığı imkanları kullanarak kurum ile vatandaş arasında iletişimi, iş takibini ve iş sonuç durumlarını farklı kanallardan bir yapı tasarlanmıştır. Bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak, güncelliği sağlamak amacı ile çeşitli entegrasyonlara açık bir uygulama olarak kullanıma hazırlanmıştır.