AYKOME

Şehrinizin Alt Yapı Verisini Yönetin, Tüm Paydaşlarla Koordinasyonu Sağlayın.

AYKOME

Alt Yapı Koordinasyon Merkezi
Şehrin içme suyu ve kanal projeleri ile elektrik, doğalgaz, jeotermal, telefon, TV bağlantı hat projeleri, hafif raylı sistem, metro, enerji besleme projeleri, merkezi ısıtma kanalları ve benzerleri gibi genel olarak yer altından geçebilecek bütün tesisler ile yollar ve kaplama hizmetleri için gerekli izinler verilip çalışmaların denetimini sağlayarak bir koordinasyon içerisinde sonuca ulaştırmak, Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME)'nin başlıca görevleri arasındadır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Planları Takip Edin

Aykome Çalışma Planı ile şehirde çalışma yapılacak tüm noktaların planlarını takip etmek ve raporlamak mümkündür. Bir sonraki yıl için çalışma yapılması planlanan tüm noktalar Alt Yapı Kuruluşlarına Aykome Çalışma Planı ile bildirilerek ortak plan oluşturulması ve raporlaması
sağlanmaktadır.

Mobil Saha Kontrolü

Aykome Arazi Yetkilileri ve Ruhsat Yetkilileri mobil cihazlar ile saha kontrol sonuçlarını ilgili başvurulara görüş, harita çizimi ve görseller ekleyerek kayıt edebilirler.

Harita ile Takip

Şehirde Kazı Çalışması yapılan ve yapılacak olan tüm noktalar harita üzerinde takip edilebilmektedir.