Hakkımızda

Evrensel araçlarlar sektörlere özel, uzman ve "akıllı" çözümler...

Hakkımızda

Universal, 1990 yılında İstanbul’da kurulmuş, bağımsız bir yazılım üreticisidir. Kuruluşundan beri sektörlere özel çözümler üretmeyi hedef olarak seçmiştir. Yüzlerce çalışanı ile Bakanlık onaylı ArGe Merkezi olarak İstanbul/Ataşehir de faaliyet göstermektedir. Kurumsal çözümler konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, Uygulama Geliştirme, Projelendirme, Proje Yönetimi, Yerinde Destek, Danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Bugün itibarı ile birçok kurumsal müşteriye hizmet veren kuruluşumuz, bu hizmeti, alanlarında eğitimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Universal, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini tamamen kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve müşteri ile aracısız iletişim kurmaktadır. “Kesintisiz Yönetim” felsefesini amaçlayan kurumsal çözümleri ile birçok sektöre “Akıllı Çözümler” sunmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Universal Felsefesi; “Kesintisiz Yönetim”
Felsefemiz; veriye, teknolojinin sağladığı olanaklarla, her yerden erişimi ve teknolojiyi kullanarak işlem yapmayı ifade eder. Verinin üretiminden sunumuna kadar geçen tüm süreçte, kullanıcı arayüzleri ne olursa olsun, veriye, yetkileri dahilinde ve ihtiyaç duyulduğunda aracısız eriştirebilmek, sunduğumuz çözümlerin ana hedefidir.
Aynı şekilde “Akıllı Şehir” çözümleri ile, şehri bir bütün olarak ele alıp, şehrin altındaki ve üstündeki tüm varlıkları ortak bir döngüde değerlendirerek, ihtiyaç duyulan her yerde sunmayı ve işlem yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yazılımlar üretmeyi hedeflemekteyiz.

Kendi ürettiğimiz çözümlerin dışında, evrensel teknolojileri de yerelleştirerek müşterilerimize sunmaktayız. Sahip olduğumuz temsilciliklerle, CBS, AR/VR, IoT ve FSM konularında, evrensel deneyimi, müşterilerimize, yerel bilgi birikimiz ve ekibimizle sunmaktayız.

Kamu, Yerel Yönetimler ve Özel Sektör ’de birçok kurumsal müşterimize, sektöre özel çözümler sunarak, operasyonlarını daha verimli ve ektin hale getirmek için çalışmaktayız.

Mehmet ÖZYİRMİDOKUZ

Ekibimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Gül ÖZYİRMİDOKUZ
Finans ve İdari İşler Koordinatörü
Adnan ÖZYİRMİDOKUZ
Bilişim Çözümleri - Genel Müdür
Umut ZAİM
Enerji ve Altyapı - Genel Müdür Yrd.
Adem SELLER
ArGe ve Akıllı Şehirler Koordinatörü
Beslan ÇELİKCAN
Yazılım Müdürü
Doğan ERDOĞAN
Finans Sorumlusu

Bilişim Çözümleri

Çözümlerimizle yanınızdayız…

Universal Bilişim Çözümleri belediye ve kamu kurumları için uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile  çözümler sunmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren şirketlerimizle birçok konuda yazılım çözümleri sunmaktayız. 

Bizi Takip Edin

Sosyal ağlarda duyuru ve haberlerimizi takip edebilirsiniz.