Uzaktan Çalışmaya Uygun Ürünlerimiz

Bu kategoride yer alan uygulamaların tamamı, kullanıcıların; yer ve kullandıkları araçlardan bağımsız olarak uygulamalara İnternet üzerinde erişip işlemlerini yapabilme yeteneğine sahip uygulamalardır. İster kurumsal kullanıcı olsun isterse hizmeti alan vatandaş veya firma kullanıcısı olsun, bu sayfada yer alan uygulamaları kullanarak işlemleri; form doldurma, arama, belge oluşturma, imzalama, çıktı alma, yükleme, indirme gibi, bulundukları ortamdan kolaylıkla yapabilecek, işlerin aksamadan ilerlemesi sağlanabilecektir.

Yine bu sayfada yer alan uygulamaların tamamı “Server-Side” olarak tanımlanan, kullanıcının uygulamayı çalıştırmak için bilgisayarına herhangi bir şey yüklemesini gerektirmeyen uygulamalardır. Kullanılan teknoloji ve tasarım sayesinde, kullanıcılar, yetkilendirildikleri uygulamaları istedikleri mekandan ve bilgisayardan (Masaüstü, Notebook, Tablet, Akıllı Telefon gibi) rahatlıkla kullanabilecek ve işlemlerini yapabilecektir.

Ayrıca; şifreleme, 3D Güvenlik, IP Kontrol, İzin Kontrol gibi özellikler uygulama ve veri güvenliğini sağlamak amacıyla ürünlerin tamamına eklenmiştir. Her kullanıcının uygulamaya girmek için kullandığı Kod Erişim Güvenliği (CAS-Code Access Security) sunucuları ile de her bir kullanıcının giriş ve çıkış işlemleri kontrol edilmektedir. Yine, uygulamaların sahip olduğu ortak LOG (İz Kaydı) mekanizması ile de her bir kullanıcının yaptığı işlemler, zaman ve IP bilgileri ile birlikte kaydedilmektedir.

Günümüzde zorunlu olarak uygulamaya başlanan evden çalışma özelliği ve #EvdeKal gibi kampanyalar ile amaçlanan izole çalışma olanağını sağlayan bu uygulamalar, sizlere ve kurumlarınıza büyük bir esneklik ve özgürlük kazandıracaktır. Ayrıca işlerin aksamadan yürümesine yardımcı olan bu uygulamaları kullanarak olası verim/çıktı kayıplarını en aza indirebileceksiniz.