Tiyatro

Tiyatro Bilgi Sistemi

Kültürel faaliyetleri ve vatandaşlar arasındaki bağı dijital ortamda sağlayın.
Sahnelerinizi, kültürel faaliyetlerinizi, sezonluk turnelerinizi ve sergilenen oyunları tek bir dijital platform ile yönetebileceğiniz bir web uygulaması olup, mobil cihazlarda da uyumlu olarak çalışabilmektedir. Kültürel faaliyetlerinizden yararlanmak isteyen vatandaşların da rahatlıkla bu web uygulaması üzerinden hem sahneler hakkında hem de oyunlar hakkında bilgi alıp ve bilet işlemlerini gerçekleştirebileceği bir uygulamadır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Mobil Uyumlu Vatandaş Portalı

Sahne, oyun ve oyuncular hakkında uygulama üzerinden bilgi alınılabilir, aynı zamanda bilet ile ilgili işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden yapılan işlemler hem mail hem de sms yolu ile bilgilendirmeler sağlanabilir.

Tüm Süreçleriniz Tek Bir Uygulama Altında

Yönetici panellerinin parametrik yapısı ile sahne oturum planı düzenlemesinden bilet ödeme sistemlerine kadarki tüm süreçleri rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca panel üzerinde oyunlarla alakalı tüm içerik bilgilerinizi ekleyip yayınlayabilirsiniz.

E-Bilet

Biletlerinizi cebiniz de taşımanıza gerek kalmadan dijital halleri SMS ile gelsin. QR Kod ile giriş kolaylığı sağlayarak kültür merkezleriniz de ki dijital dönüşümü gerçekleştirin.