Şehrin Nabzı

Şehrin Nabzı

Etkili yatırımlar için
ihtiyaçları tahmin etmeyin,
vatandaşın nabzını tutun!
İlçeniz hakkında herkesin bir fikri mutlaka vardır. Yapılacak yatırımlar için hangi mahalleden çalışmaya başlamak gerekir ya da hangi projeyi önce devreye almak gerekir büyük bir problemdir.
Fakat tahminlerden öteye geçip ihtiyaçları bilmeniz durumunda bu problemi ortadan kaldırmış olursunuz. Bunun içinde ihtiyacınız olan Şehrin Nabzı projesi ile sahadan bilgileri toplayıp her mahalle için sorunları bilerek her sorun için ayrı çözüm sunma imkânınız olsun. Sadece projeler için değil seçime yönelik sorular içinde uygun bir projedir.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Mahalle Analizi

Mahalle bazında sayısız istatistiğe sahip olabilirsiniz. Elinizdeki bilgileri çaprazlama kontroller yaparak atacağınız adımları sağlamlaştırıp yatırımlarınızı olumlu yönde yapabilirsiniz. Bu sayede vatandaşların ihtiyaçlarını kısa sürede çözebilme imkanı sağlamış olursunuz.

Memnuniyet Analizi

Belirtilecek sorular ile müdürlükleriniz, çağrı merkeziniz, duyurularınız ya da başkanınız hakkında mükelleflerinizin düşüncelerini yaşlarına, ekonomik durumlarına yada cinsiyetine göre ayrımlar yaparak analizlerde bulunabilirsiniz. Karşılaştırmalı raporlar ile kimlere yönelik hizmetlere öncelik verilmesi gerektiğini de bilirsiniz.

Oy Oranı Artışı

Anket sonuçlarına istinaden memnuniyetsiz kesimin ihtiyaçlarının çözüldüğünü gören vatandaşlar onların fikirlerine önem verip projelerinizi istekler doğrultusunda geliştirdiğinizi görerek olumsuz yönde düşünceleri olanların fikrini değiştirmeyi başarabilirsiniz.