İmar Dosya Sorgulama

İmar Dosya Sorgulama

7/24 Erişim
Özellikle eksperlerin imar müdürlüğünü ne kadar yorduğunu bilirsiniz. Ayrıca eksperler içinde yorucu olan dosya inceleme işlemi için büyük bir kolaylık var. Ebelediyeye üye olunduğu takdirde ilgili parsel için dosya inceleme ücreti ödenebiliyor. Hemen ardından ilgili parsele ait tüm arşiv incelenmesi için karşınızda.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Zaman Kazancı

Kimsenin belediyede birimler arası dolaşmayı bırakın belediyeye bile gelmesine gerek kalmıyor. Hem sizin hem de mükellefleriniz için büyük zaman tasarrufu sağlanıyor.

Verimlilik Artışı

Personelinizi daha az meşgul edeceklerinden dolayı diğer işlerine daha çok vakit ayırabileceklerdir. Veznedarlarınız dahil daha az mükellef ile karşılaşılmış olunacaktır.

Online Hizmet

Fiziki dosyaya ihtiyaç kalmadan bilgisayar ortamındaki dosyalar sayesinde aynı anda birden çok personeliniz o parselle ilgilenebilecektir.