Hal Otomasyon Sistemi

Hal Otomasyon Sistemi

e-Gıda Projesi
Hallerde kapı girişinden, bakanlık web entegrasyonuna kadar tüm iş kalemlerini kapsayan MIS ile entegre bir uygulamadır. Faturalama, Tartı işlemleri ve Plaka tanıma ve rüsum gelirleri takibi sistem üzerinden kolayca yapılmaktadır. İdare tarafı ve tüccarlar için ayrı iki ara yüz mevcuttur. Hal süreçleriniz tek bir uygulama altında birbiri ile entegre çalışması , hal gelirleriniz de artışa olanak sağlayacaktır.
ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Avantajlar

Hızlı ve etkili çözüm…

Web Servislerle Kontrol

Bu sistemle satıcı hale gelen araçlar, çıktıkları haldeki kilo, plaka ve görsel bilgileri ile karşılaştırılır. Yol üzerinde olası kaçak satışın önüne geçilmiş olur.

Gelir Artışı

Tüccarların yapmış olduğu işlemlerin faturalarını kendi ara yüzlerinden girdirip, online sistem üzerinden kontrol edilerek fatura ile yapılan bildirim üzerinde ki kaçaklar oluşmadan önlenir. 4 katına kadar* bir rüsum geliri elde edile bilinir.

Yasal Mevzuata Uygun

8 Ekim 2011 tarihli 28078/2011/1 sayılı Hal Kayıt Sistemi Genelgesi nde bulunan “Hal Müdürlüğü Web Servisi duyurusu yapılabileceği anlaşılır olması gereği plaka okuma sistemi ile araç tanıma ve resim olarak kayıt altına alınabilmeli” maddesine uygundur.