Güvenli Park

Güvenli Park

24 saat boyunca izlenebilen parklar…
Vatandaşların ve özellikle de çocukların güvenliğini sağlamak için kurum bünyesinde olan parklara veya açık alanlara “acil alarm butonlu” güvenlik kameraları yerleştirerek, merkezden 24 saat boyunca izlenen parklar ile aileler daha güvenle vakit geçireceklerdir.
Vatandaşların, özellikle de çocukların yoğun olarak kullandığı park ve yeşil alanların güvenliğini en üst seviyede tutmak için parklara “acil durum” butonlu kameralar yerleştirilerek, yardım çağrısı harita servislerini kullanan bir yazılım üzerinden takip edilmesi, bu sayede saha ekipleri ile daha etkin bir koordinasyon sağlanmaktadır.
Açık Alanlar Daha Güvenli

Parklar, tek bir merkezden izleniyor ve acil durumlarda anında müdahale ediliyor. Ayrıca parklarda bulunan “acil durum” butonları sayesinde vatandaşlar da merkeze görüntülü olarak ulaşıp, olumsuz durumları bildirebiliyorlar. Oluşturulan Merkeze bildirilen olumsuz duruma göre sorun yaşanan parka; zabıta, polis veya ambulans gönderiliyor. Parkların tamamını görüntüleyecek şekilde konulan kameraların görüntüleri 7/24 kayıt altına alınmaktadır.

ENTEGRASYON

Universal’in profesyonel destek hizmeti ile hızlıca sisteminize entegre ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

01
DOĞRU VERİ

Uygulamalarımız anlık veriye dayalı çözümler sunduğundan dolayı ihtiyaçlar ve çözümler için anında doğru veriye ulaşırsınız.

02
TECRÜBE

Universal’in yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde taleplerinize hızlı ve etkin çözümler sunmak için çalışmaktayız.

03

Neden Bu Ürünü Kullanmalı?

  • Parklarda ve açık alanlarda kullanılacak olan akıllı sistemin, sahada görev yapan ekipler ile entegre bir şekilde çalışarak olay yerine daha hızlı müdahale edilmesi sağlanmaktadır.

Hangi Sorunları Çözüyor?

  • Vatandaşların yaşam kalitesini artırır,
  • Görüntüler 7/24 izlenerek Kayıt Altına alınmaktadır,
  • Olay yerine daha hızlı ve daha doğru müdahele şansı,
  • Acil durumları bildirimleri bir sistem üzerinden takip edilerek, raporlanmaktadır.